RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 12:15
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Як на Житомирщині розкрадали державні кошти

27.03.2020 22:47

Житомирські новини - За процесуального керівництва Коростишівської місцевої прокуратури закінчили досудове розслідування кримінального провадження щодо заволодіння державними коштами при будівництві мосту через р. Ірша у с. Рижани Хорошівського району.

За даними слідства, фігуранти справи – директор товариства з обмеженою відповідальністю (підрядник), заступник начальника Служби автомобільних доріг в області та колишній інженер цієї установи скоїли кримінальні правопорушення, унаслідок яких із державного бюджету підряднику зайво сплачено понад 600 тис грн.
Зокрема, директор товариства-підрядника, яке виконувало протягом 2016-2017 років будівництво мосту через річку Ірша у селі Рижани Хорошівського району, відобразив в актах приймання-передачі завищені обсяги виконаних робіт та вартість використаних матеріалів.

Посадові особи Служби автомобільних доріг, у свою чергу, не перевіривши відповідність обсягів реально виконаних робіт та вартість матеріалів із відображеними в актах приймання-передачі, підписали офіційні документи, що призвело до завищення вартості та заволодіння бюджетними коштами на суму понад 600 тис грн.
Органом досудового розслідування директор товариства обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 191 (заволодіння майном у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Заступник директора Служби автомобільних доріг в області обвинувачується у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) та колишній інженер відділу якості цієї установи – за ч. 5 ст. 27 (пособництво), ч. 4 ст. 191 (заволодіння майном у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Унаслідок неявки без поважних причин на виклики слідчого та невстановлення місцезнаходження заступника начальника Служби автомобільних доріг, особу було оголошено у розшук.

Наразі досудове розслідування закінчене, матеріали кримінального провадження відкриті підозрюваним для ознайомлення. Незаконні оборудки із бюджетними коштами викрито прокуратурою за оперативного супроводу УСБУ в області.

Досудове розслідування проводилося Коростишівським ВП ГУНП в області. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Житомирські новини
Теги: