RSS
Субота, 20 липня 2024, 10:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

Як працюють ювенальні поліцейські у Коростені

08.07.2024 14:39

Житомирські новини - 8 липня в Україні відзначають День працівника ювенальної превенції.

- Покликання ювеналів – бути друзями для найменших, аби вони довіряли нам. Нерідко діти відчувають тривоги чи страхи й не знають, кому довіритись та про це розповісти. Тож ювенальні поліцейські є саме тими, хто можуть вислухати та надати допомогу, від поради до реальних дій, якщо це потрібно, - говорить начальниця ювенальної превенції Коростенського рауйправління поліції Ольга Яценко.

Вона очолює ювенальну превенцію районної поліції з 2021 року, під її опікою понад 10 громад Коростенщини.

- У спілкуванні з батьками, педагогами та іншими дорослими я завжди наполягаю, щоб вони не лякали дітей поліцією, а навчали, що до нас можна звернутися, якщо потрібна допомога, - зазначає поліцейська.

Щодня ювенальні інспектори відвідують навчальні заклади, спілкуються з дітьми різного віку, проводять профілактичні заходи, займаються пошуками неповнолітніх, які залишили домівку чи зникли безвісти. Завдяки їм діти більше дізнаються про роботу поліції, навчаються правил безпеки у повсякденному житті та в екстремальних ситуаціях, з’ясовують значення понять «права та обов’язки» тощо.

Поліцейська наголошує, що робота з дітьми – найвідповідальніша, адже вони - найдорожче, що є нашому житті, це майбутнє нашої держави.

Житомирські новини