RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 06:05
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

З початку місячника добровільного роззброєння жителі Житомирщини вже здали понад сотні одиниць зброї і спецзасобів

11.10.2018 21:41

Житомирські новини - Серед зданих до поліцейських підрозділів небезпечних предметів – нарізна і гладкоствольна мисливська зброя, набої до неї. Водночас правоохоронці продовжують вилучати у жителів Житомирщини незаконні небезпечні предмети.

Місячник добровільного роззброєння на Житомирщині стартував з 1 жовтня. Для громадян, які мають у володінні незареєстровані небезпечні предмети, – це гарна нагода позбавитися їх без будь-яких наслідків для себе або офіційно в законному порядку облікувати.

– З початку проведення місячника до підрозділів поліції здано 102 одиниці різних видів зброї та спецзасобів, серед яких найбільше мисливської гладкоствольної та армійських зразків. Також серед зданого понад 190 штук боєприпасів до різних видів зброї та 11 мін і снарядів часів Другої світової війни, - повідомив заступник начальника ГУНП в області Артем Лисогор.

Тим часом поліцейські продовжують вилучати з незаконного обігу предмети, які несуть у собі небезпеку і заборонені для легального володіння або зберігаються з порушенням норм чинного законодавства.

8 жовтня в Ємільчинському районі працівники сектору реагування патрульної поліції місцевого ВП ГУНП виявили та вилучили у 59-річного жителя одного із сіл незареєстровану нарізну гвинтівку калібру 5,6 мм. Нині вирішується питання про направлення зброї на експертне дослідження. Їі походження встановлюється у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Поліцейські закликають громадян серйозно ставитися до питань власної безпеки, що напряму може залежати від наявності у них зброї, боєприпасів і вибухівки.

- Раджу скористатись можливістю добровільної видачі зброї та, у разі наявності небезпечних предметів здати їх до поліції, аби не сталося біди, - наголосив Артем Лисогор.

Окрім того, за чинним кримінальним законодавством за незаконне поводження з названими предметами можна потрапити за ґрати на строк від 3 до 7 років. Втім, уникнути кримінальної відповідальності громадяни можуть упродовж місячника добровільного роззброєння, принісши до органів внутрішніх справ незареєстровані небезпечні предмети.

Тож, шановні громадяни, не ризикуйте власним здоров’ям і життям, зберігаючи небезпечні трофеї. Разом з тим, не порушуйте Закон і не зволікайте з візитом до найближчого відділу чи відділення поліції, аби позбутися зброї і боєприпасів або ж офіційно їх облікувати.

Житомирські новини