RSS
Неділя, 16 червня 2024, 08:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

За І півріччя 2023 року житомирські аудитори відшкодували втрат на суму 23,2 млн грн

12.07.2023 17:37

Житомирські новини - Протягом січня – червня 2023 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 58,5 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на суму 23,2 млн грн.

Впродовж першого півріччя 2023 року аудитори Житомирщини провели 372 моніторинги закупівель, 23 інспектування (ревізії), 9 державних фінансових аудитів та 9 перевірок закупівель.


Правоохоронним органам передано матеріали 36 заходів державного фінансового контролю. За результатами їх розгляду, а також участі спеціалістів Управління у перевірках правоохоронних органів розпочато 21 досудове розслідування та вручено 9 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Окрім того, 89 посадових осіб притягнуто до відповідальності, з них: 26 – до матеріальної, 34 - до адміністративної, 28 – до дисциплінарної та 1 особу звільнено із займаної посади.


Водночас до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 6 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення та зупинення операцій з бюджетними коштами.


Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій, за підсумками проведених заходів державного фінансового контролю, прийняли 64 управлінських рішення. Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічного ефекту на суму 87,7 млн грн.

Житомирські новини