RSS
Понеділок, 3 листопада 2025, 22:24
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Як зазначає начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, відсьогодні усі теплогенеруючі підприємства області мають можливість розпочати подавати тепло споживачам. Це означає, що наші домівки, школи, лікарні та підприємства почнуть отримувати життєво необхідне тепло, якщо середньодобова температура впаде нижче 8 градусів.
Двокімнатна квартира з великими вікнами, простора кухня, санвузол і ванна... На стінах — свіжа шпаклівка, готова під фарбування. Саме так зараз виглядають квартири у будинку №1 житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб, що зводиться на провулку Червоному в Житомирі. Загальна площа такої квартири — 61 кв. м, однокімнатної — 41 кв.м.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом із Головою ДПСУ Сергієм Дейнеко, командиром 21 армійського корпусу Валерієм Курачом, начальником 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців Сергієм Мельником та керівниками прикордонних громад провели розширену нараду на півночі Житомирщини.
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко з робочим візитом відвідав Звягельщину, де ознайомився з двома проєктами. Завдяки ефективній співпраці з міжнародними та державними інституціями в районі вдалося значно покращити умови навчання дітей.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

За минулий тиждень підрозділи ДСНС Житомирщини 76 разів залучалися до ліквідації надзвичайних подій

03.11.2025 12:39

За минулий тиждень підрозділи ДСНС Житомирщини 76 разів залучалися до ліквідації надзвичайних подій різного характеру.

Рятувальники 30 разів гасили пожежі, 20 - надавали допомогу населенню та виконували аварійно-рятувальні роботи, здійснили 10 виїздів на знешкодження вибухонебезпечних предметів та 2 виїзди на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод. Завдяки їхнім злагодженим діям вдалося врятувати життя 9 людям!

Зокрема, у Бердичеві фахівці ДСНС допомогли чоловіку вибратися з водовідвідного каналу. Місцевий мешканець під час риболовлі з невідомих причин опинився у воді. Його крики про допомогу почули сусіди, які викликали рятувальників. За допомогою драбини-палки надзвичайники дістали чоловіка з двометрової глибини та передали медикам.

У Житомирському районі, поблизу села Глибочиця, рятувальники деблокували двох людей із пошкодженого легковика, що з’їхав у кювет і перекинувся на бік.

Крім того, через погіршення погодних умов рятувальники двічі виїжджали на прибирання повалених дерев із автошляхів у селах Кропивня та Лугини Житомирського район. Завдяки оперативним діям фахівців рух транспорту було швидко відновлено.

Нажаль минулого тижня сталася велика трагедія. В селі Кам’янка Коростенського району сталася трагедія — під час пожежі в приватному житловому будинку загинули дві жінки. Ще двоє людей, чоловік і жінка, зазнали травм та отруєння чадним газом. На момент прибуття пожежників дерев’яна оселя вже була повністю охоплена полум’ям, яке поширилося ще й на господарчі споруди. До ліквідації залучалося 15 вогнеборців та 3 одиниці техніки. Попередня причина загоряння — порушення правил монтажу димаря.

За період з 27 жовтня по 2 листопада сапери знешкодили 13 застарілих артилерійських снарядів і мінометну міну, що були виявлені на території області.

Рятувальники Житомирщини щодня нагадують, що надзвичайні події трапляються раптово, тож важливо бути обачними й піклуватися про власну безпеку. Водночас не забуваймо про людей навколо — іноді щире слово чи невелика підтримка здатні зробити більше, ніж здається. Лише спільними зусиллями, зберігаючи доброту й взаємоповагу, ми будуємо суспільство, де панують турбота, взаємодопомога й безпека.

Житомирські новини