RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:28
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

За сприяння служби зайнятості забезпечено зайнятість близько 5800 жителів Житомирщини

13.06.2024 12:45

Житомирські новини - Упродовж січня – травня 2024 року послуги служби зайнятості отримували понад 13300​ жителів області, що на 2500 менше, як за цей час торік. Понад 75% загальної кількості клієнтів – це жінки, чверть – молодь, трохи більше 1000 людей з інвалідністю, така ж кількість внутрішньо переміщених українців і понад 400 учасників бойових дій.

Про потребу у працівниках цьогоріч заявили понад 2300 роботодавців, які подали до служби зайнятості понад 6600​ вакансій. Попит у порівнянні з минулим роком дещо зріс: потребували працівників на 400 роботодавців більше, а кількість пропозицій праці зросла на 800. Разом з тим, через суттєвий дисбаланс на ринку праці, зокрема гендерні і кваліфікаційні співвідношення безробітних та затребуваних працівників, укомплектувати вільні робочі місця непросто. Серед зареєстрованих безробітних вдається знайти претендентів лише на третину заявлених вакансій.

Так, з початку року за сприяння служби зайнятості роботу отримали трохи більше 3900 громадян. Загалом же, якщо врахувати залучення земляків до праці за результатами всіх активних програм зайнятості (працевлаштування на тимчасові робочі місця, суспільно корисні роботи, працевлаштування внутрішніх переселенців з компенсацією роботодавцям та працевлаштування грантоотримувачами на створені нові робочі місця), то цьогоріч за сприяння служби зайнятості забезпечено зайнятість близько 5500​ жителів Житомирщини.

Нині продовжують пошук прийнятної роботи близько 5400​ зареєстрованих безробітних. Така рекордно низька кількість клієнтів спостерігалась лише в перші роки діяльності служби зайнятості, пізніше коливалась від 15 до 30 тисяч пошукачів на дату. Нинішня ситуація на ринку праці - наслідок міграційних і мобілізаційних процесів, а також законодавчих змін, які діють в період воєнного часу.

Житомирські новини