RSS
Субота, 20 липня 2024, 10:12
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Задержан особо опасный рецидивист с Житомира

28.03.2015 12:57

Хмельницкие новости - От преступных действий «гастролера» на протяжении нескольких последних месяцев страдали владельцы автомобилей в райцентре Староконстантинов. Работники милиции задержали злоумышленника во время совершения очередной кражи.

С начала года в Староконстантиновский райотдел милиции начали поступать сообщения о кражах из автомобилей. Путем разбития стекла или повреждения замков злоумышленник проникал в салоны автомобилей, припаркованных на ночь у подъездов, и забирал оттуда все ценное: автомагнитолы, видеорегистраторы, другие вещи, которые можно было впоследствии продать.

Правоохранители усилили патрулирование города в ночное время, и это дало свои результаты - вора задержали во время попытки совершить очередную кражу.

- В ту ночь вместе с коллегой Валерием Никитюком мы патрулировали улицу Есенскую, - рассказывает оперуполномоченный уголовного розыска Олег Черноус. - Где-то в половине третьего наше внимание привлек подозрительный мужчина, который нес что-то в руках. Затем он неожиданно подошел к припаркованному во дворе автомобиля «Opel Vivaro» и швырнул кирпич, а именно ее он держал в руках, в окно фургона. К счастью, удар оказался не сильным, и окно не разбилось. Увидев нас, мужчина побежал, - продолжает Олег. - Но мы его быстро догнали. Во время обыска при нем обнаружили документы и ценные вещи, похищенные в ту же ночь из другого автомобиля.

Подозреваемым оказался 33-летний житель Житомира. Мужчина ранее уже привлекался к уголовной ответственности. В ходе следствия установлено, что на территории Староконстантинов он совершил около 20 краж из автомобилей.

Житомирські новини
Теги: