RSS
Неділя, 16 червня 2024, 09:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Заступник Міністра освіти і науки України Дмитро Завгородній з робочим візитом відвідав Житомирщину

10.06.2024 15:54

Житомирські новини - 09 червня Житомирщину з робочим візитом відвідав заступник Міністра освіти і науки України Дмитро Завгородній.

 

До зустрічі долучилася директор Департаменту освіти і науки Житомирської ОВА Наталія Осипович.

 

Зокрема заступник Міністра відвідав Головинське вище професійне училище нерудних технологій, оскільки цей заклад є одним з 4-х навчально-практичних центрів, які заплановано створити за рахунок державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів у 2024 році на Житомирщині.

 

Учасники зустрічі оглянули матеріально-технічну базу закладу, обговорили створення нового навчально-практичного центру «Сучасні транспортні технології», подальші перспективи функціонування училища.

 

Гарні умови навчання та проживання, гаряче харчування, нова техніка та обладнання, досвідчені майстри та викладачі – усе це приваблює студентів і дорослих, хто хоче здобути другу професію. Заклад активно розвивається та має багато планів, про які говорили з директором Вячеславом Максимчуком.

 

Зі свого боку Житомирська обласна військова адміністрація усіляко підтримує заклади професійної освіти, зокрема і Головинське училище. У минулому році було передано автобус, за кошти обласного бюджету капітально відремонтовано 2 укриття тощо.

Житомирські новини