RSS
Четвер, 1 грудня 2022, 19:17
Суспільно-інформаційний ресурс громади
17 листопада 2022 року Президент України Володимир Зеленський своїм Указом №787/2022 призначив нового керівника Управління Служби безпеки України в Житомирській області.
Генераторні станції, які планує закупити місто, покликані забезпечити стабільну роботу житлово-комунального сектору.
Дякуємо всій команді, які від початку війни і до тепер невтомно допомагають в пошуку та постачанні різнопланової допомоги для міста Житомир та інших міст України
Повернувся після зустрічі з «Рамштайну». Всі в захваті від України. У захваті від подвигу і військових, і цивільних. Те, що ми робимо спільно — змінює хід історії.
Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі  замайорить  дата, яка у свідомості  багатьох...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Завдяки мікрогранту мешканці Кам’яного Броду смакуватимуть запашним крафтовим хлібом

30.09.2022 13:34

Житомирські новини - Завдяки грантовій урядовій програмі «єРобота», що сприяє охочим створювати власний бізнес або розвивати вже налагоджений, в області на сьогодні є 336 претендентів на отримання мікрогранту, а 52 подавача вже отримали схвальні рішення.

Одним із перших отримувачів мікрогранту на Житомирщині є Ярослав Менчинський з Новоград-Волинського району, смт Кам'яний Брід. Він вирішив створити мініпекарню-кав’ярню.

Цей напрям діяльності було вибрано невипадково, оскільки Ярослав має навички хлібовипікання. Крім того, має 7 років досвіду ведення бізнесу (переважно продуктами харчування) як фізична особа-підприємець, а також досвід управління персоналом – два найманих працівники.

У своєму бізнес-плані Ярослав зазначив, що для населення продукція крафтового хліба та хлібобулочних виробів є одним із затребуваних на ринку з продуктів споживання. Також на вибір саме такого виду його діяльності вплинув і той факт, що у даному населеному пункті відсутні послуги з випікання крафтового хліба.

Виробництво вирішив здійснювати у власному приміщенні, а хлібобулочні вироби реалізовувати зі смачним додатком – кавою. Вважає, що даний вид послуг буде користуватись попитом і, виходячи з якості послуг, що надаватимуться, більш досконалих технологій, кваліфікованого персоналу та помірних цін – ще й прибутковим.

Грантові кошти у розмірі 240 400 грн Ярослав витратив на придбання обладнання: шафи пекарської, тістомісу, камери-відстою, декоформ, зонту витяжного. Також, аби забезпечити високу якість надання послуг, підприємець створює щонайменше два робочих місця.

Індивідуальні консультації щодо складання бізнес-плану фахівці обласного центру зайнятості надають щоденно, зокрема і в телефонному режимі, за номером: 0(412) 43-20-40.

Житомирські новини