RSS
Вівторок, 23 квітня 2024, 09:33
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Завдяки проекту «Рука допомоги» у селі Смолдирів на Баранівщині може запрацювати нова СТО

20.07.2018 09:32

Житомирські новини - На першому засіданні обласної комісії з питань реалізації пілотного проекту Міністерства соціальної політики України «Рука допомоги» у Баранівській ОТГ житель села Смолдирів Валентин Багрій презентував бізнес-план «Надання послуг з ремонту автомобілів (створення СТО). Він може стати першим учасником проекту на Житомирщині, який отримає безвідсотковий мікрокредит на обладнання та матеріали для започаткування бізнесу. Сума такої позики може бути до 40 прожиткових мінімумів, що у 2018 році складає близько 70 тис. гривень. За розрахунками Валентина цієї суми йому вистачить на матеріали й інструменти для роботи та проведення реконструкції приміщення під СТО.

Валентин Багрій став учасником проекту як глава малозабезпеченої сім’ї: має двох неповнолітніх дітей, очікує на народження третього, та ще стареньких батьків під опікою. А «Рука допомоги» й допомагає таким, як він, позбутися залежності від соціальних виплат та отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес. Багрій вирішив розпочати бізнес: працюватиме сам і найме ще одного працівника. Обіцяв подумати над пропозицією заступника директора обласного центру зайнятості Тетяни Касімцевої взяти на роботу двох працівників з числа малозабезпечених впродовж першого року діяльності, адже тоді не доведеться повертати позику.

Валентин Багрій переконав комісію у дієвості й життєздатності його бізнес-ідеї. Село має зручне розташування неподалік транспортних шляхів. У користуванні жителів двох районів, які користуються цими шляхами, є близько 12 тисяч автомобілів. Через зростання вартості на нові авто та поганий стан самих доріг, власникам доводиться частіше звертатись за технічним обслуговуванням тих машин, які мають. А ринок автопослуг у сільській місцевості недостатньо розвинений. Тож нова СТО однозначно матиме своїх клієнтів.

Після того, як Валентин Багрій надасть комісії всі необхідні документи для прийняття рішення про виділення йому мікрокредиту, служба зайнятості як розпорядник коштів за проектом зробить все від неї залежне аби якнайшвидше реалізувати його плани.

Житомирські новини