RSS
Субота, 23 лютого 2019, 02:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.
На Житомирщині голова міжрайонної медико-соціальної комісії вимагав та одержав від пацієнтки 4 тис грн хабара
Заступник міського голови закликала представників засобів масової інформації спільно з батьківською громадськістю, представниками влади запровадити дієвий контроль щодо якісного, безпечного і повноцінного харчування дітей.
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Микола Череднік
​Про районні ради у Житомирі

Богунська та Корольовська районні ради по факту є органами місцевого самоврядування. Однак в дійснос...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Завдяки проекту «Рука допомоги» у селі Смолдирів на Баранівщині може запрацювати нова СТО

20.07.2018 09:32

Житомирські новини - На першому засіданні обласної комісії з питань реалізації пілотного проекту Міністерства соціальної політики України «Рука допомоги» у Баранівській ОТГ житель села Смолдирів Валентин Багрій презентував бізнес-план «Надання послуг з ремонту автомобілів (створення СТО). Він може стати першим учасником проекту на Житомирщині, який отримає безвідсотковий мікрокредит на обладнання та матеріали для започаткування бізнесу. Сума такої позики може бути до 40 прожиткових мінімумів, що у 2018 році складає близько 70 тис. гривень. За розрахунками Валентина цієї суми йому вистачить на матеріали й інструменти для роботи та проведення реконструкції приміщення під СТО.

Валентин Багрій став учасником проекту як глава малозабезпеченої сім’ї: має двох неповнолітніх дітей, очікує на народження третього, та ще стареньких батьків під опікою. А «Рука допомоги» й допомагає таким, як він, позбутися залежності від соціальних виплат та отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес. Багрій вирішив розпочати бізнес: працюватиме сам і найме ще одного працівника. Обіцяв подумати над пропозицією заступника директора обласного центру зайнятості Тетяни Касімцевої взяти на роботу двох працівників з числа малозабезпечених впродовж першого року діяльності, адже тоді не доведеться повертати позику.

Валентин Багрій переконав комісію у дієвості й життєздатності його бізнес-ідеї. Село має зручне розташування неподалік транспортних шляхів. У користуванні жителів двох районів, які користуються цими шляхами, є близько 12 тисяч автомобілів. Через зростання вартості на нові авто та поганий стан самих доріг, власникам доводиться частіше звертатись за технічним обслуговуванням тих машин, які мають. А ринок автопослуг у сільській місцевості недостатньо розвинений. Тож нова СТО однозначно матиме своїх клієнтів.

Після того, як Валентин Багрій надасть комісії всі необхідні документи для прийняття рішення про виділення йому мікрокредиту, служба зайнятості як розпорядник коштів за проектом зробить все від неї залежне аби якнайшвидше реалізувати його плани.

Житомирські новини