RSS
Середа, 15 серпня 2018, 02:10
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Після кількамісячного навчання понад 60 поліцейських урочисто присягнули на вірність українському народові. Захід відбувся 10 серпня, біля приміщення Головного управління Національної поліції в Житомирській області.
Для підготовки програми фахівці громади провели опитування молоді, результати якого показали ключові потреби та проблеми молодих людей.
Йдеться про те, що жодна така особа не може бути вилучена з-під нагляду батьків, частково або повністю, якщо це не виправдано обставинами справи.
Сьогодні, 11 липня, у Житомирі відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні члени виконавчого комітету підтримали рішення «Про завдання з підготовки міського господарства до нового осінньо-зимового періоду 2018-2019 років». 
іменинники

Пухтаєвич Михайло Георгійович - Житомирська область. Політик, бізнесмен

Andrey Sobolev
Волинська трагедія як привід посварити українців з поляками

Українсько-польські відносини, попри однозначну підтримку Варшавою Києва у конфлікті з Росією, на да...

Сергій Пастух
Махінатор Цегельник знову хоче підзаробити на АТОшниках

Відомий у громадських колах махінатор Олександр Цегельник готується провернути чергову провокацію і ...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Микола Череднік
Нелегальним гральним закладам не місце у Житомирі

З 2009 року, відповідно до Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні", діяльність гра...

Жанна Бороздіна
Меценати-лісівники спільно з волонтерами продовжують підтримувати Українську Армію

Лісівники Житомирщини продовжують надавати велику допомогу Українській Армії. Зокрема, за підтримки ...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

Завдяки проекту «Рука допомоги» у селі Смолдирів на Баранівщині може запрацювати нова СТО

20.07.2018 09:32

Житомирські новини - На першому засіданні обласної комісії з питань реалізації пілотного проекту Міністерства соціальної політики України «Рука допомоги» у Баранівській ОТГ житель села Смолдирів Валентин Багрій презентував бізнес-план «Надання послуг з ремонту автомобілів (створення СТО). Він може стати першим учасником проекту на Житомирщині, який отримає безвідсотковий мікрокредит на обладнання та матеріали для започаткування бізнесу. Сума такої позики може бути до 40 прожиткових мінімумів, що у 2018 році складає близько 70 тис. гривень. За розрахунками Валентина цієї суми йому вистачить на матеріали й інструменти для роботи та проведення реконструкції приміщення під СТО.

Валентин Багрій став учасником проекту як глава малозабезпеченої сім’ї: має двох неповнолітніх дітей, очікує на народження третього, та ще стареньких батьків під опікою. А «Рука допомоги» й допомагає таким, як він, позбутися залежності від соціальних виплат та отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес. Багрій вирішив розпочати бізнес: працюватиме сам і найме ще одного працівника. Обіцяв подумати над пропозицією заступника директора обласного центру зайнятості Тетяни Касімцевої взяти на роботу двох працівників з числа малозабезпечених впродовж першого року діяльності, адже тоді не доведеться повертати позику.

Валентин Багрій переконав комісію у дієвості й життєздатності його бізнес-ідеї. Село має зручне розташування неподалік транспортних шляхів. У користуванні жителів двох районів, які користуються цими шляхами, є близько 12 тисяч автомобілів. Через зростання вартості на нові авто та поганий стан самих доріг, власникам доводиться частіше звертатись за технічним обслуговуванням тих машин, які мають. А ринок автопослуг у сільській місцевості недостатньо розвинений. Тож нова СТО однозначно матиме своїх клієнтів.

Після того, як Валентин Багрій надасть комісії всі необхідні документи для прийняття рішення про виділення йому мікрокредиту, служба зайнятості як розпорядник коштів за проектом зробить все від неї залежне аби якнайшвидше реалізувати його плани.

Житомирські новини