RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:51
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Завдяки прокуратурі громаді на Житомирщині повернуто понад 1300 га сільгоспземлі

04.07.2024 15:07

Житомирські новини - Офіс Генпрокурора та Житомирська обласна прокуратура відстояли правову позицію щодо незаконності набуття агрофірмою права власності на понад 1300 га землі сільгосппризначення вартістю 663 млн грн.

Наразі Верховний Суд ухвалив остаточне рішення про витребування землі на користь Малинської міської територіальної громади у Коростенському районі.


Прокурори встановили, що 50 земельних ділянок у період реформування колективного сільськогосподарського підприємства незаконно вибули з власності громади.


Керівник вже неіснуючого колгоспу протиправно зареєстрував право власності на спірну землю, створив нову агрофірму та переоформив її під виглядом правонаступництва КСП. Відтак значний земельний масив протиправно перейшов у власність агрофірми.


Такі дії є протиправними, оскільки за законом земля припинених КСП є власністю територіальних громад.


Заявлений прокуратурою позов про витребування землі громаді Господарський суд Житомирської області задовольнив у повному обсязі. Однак, за апеляційною скаргою відповідача судове рішення скасували.


Тоді прокуратура звернулася до Верховного Суду, який визнав позовні вимоги обґрунтованими.

Житомирські новини