RSS
Субота, 20 липня 2024, 08:56
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 

Житомирська ОВА та волонтери передали комплекс АРЕС для підрозділу БПЛА 115-ї бригади

09.07.2024 18:15

Житомирські новини - Житомирська обласна військова адміністрація спільно з волонтерами Благодійного фонду «Співдружність України» передали розвідувальний комплекс АРЕС для підрозділу безпілотних літальних апаратів (БПЛА) 115-ї бригади Збройних сил України.

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко підкреслив важливість підтримки військових у боротьбі з агресором.

«Україна бореться проти підступного ворога, який від неспроможності досягти переваги на полі бою нищить ракетами мирні міста, вбиває цивільних громадян, дітей, жінок, лікарів. Зупинити їх може лише наша Перемога, а її носіями є Збройні сили України. Саме тому допомога нашому війську є найголовнішим нашим пріоритетом», – зазначив очільник області.

Комплекс АРЕС – це український дрон оперативно-тактичного рівня, названий на честь бога війни Ареса. Безпілотник оснащений багатоканальним зв’язком, що дозволяє перемикатися на резервні канали без втрати управління в разі використання ворогом засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ). АРЕС вже довів свою ефективність на полі бою та тепер допоможе нашим захисникам знищувати ворога.

«Війна продовжується і стає все запеклішою, тому наші Герої потребують постійної допомоги. Таким способом ми можемо дякувати кожному та кожній, хто боронить нашу землю та наближає нашу Перемогу», – зауважив Віталій Бунечко.

Кожен внесок наближає Україну до Перемоги, зміцнюючи обороноздатність і забезпечуючи наших військових сучасними засобами для боротьби з ворогом.

Житомирські новини