RSS
Понеділок, 2 березня 2026, 20:22
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Вже четвертий рік українці тримають оборону на всіх рубежах життя. Під звуки сирен, у нічних вибухах і тривозі буднів ворог намагається зламати нас ракетами й дронами, темрявою та холодом, тиском страху. Та Україна вистоїть, бо є речі, яких не вимкнути жодним ударом: людська гідність, взаємна підтримка, єдність і віра у перемогу.
24 лютого у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Жителі області, представники органів влади, військовослужбовці, ветерани, родини полеглих Захисників зібралися, аби схилити голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави.
Заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський відкриття «Затишного дому» для сиріт та ветеранів війни у Житомирі.
20 лютого в Україні віддають шану Героям Небесної Сотні — людям, чия громадянська мужність, самопожертва та незламність стали моральним орієнтиром для всієї країни. Вони стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та європейського вибору України, назавжди змінивши перебіг нашої історії.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Житомирський ВК "Полісся" здобув дві перемоги в 14 турі та піднялося на третє місце в жіночій Суперлізі

02.03.2020 10:29

Житомирські новини - Житомирський ВК "Полісся" двічі обіграв рівненську "Регіну" в домашньому 14 турі волейбольної Суперліги серед жінок, матчі якої відбулися 28-29 лютого, і піднявся на третю сходинку турнірної таблиці.

На атакуючому потенціалі «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ» негативно відобразилася відсутність досвідченішої Антоніни Жук, але ж колектив Петра Хілька абсолютно провалив і прийом! 22 пропущені ейси за два матчі – це вражаючий показник. Паралельно рівненчанки не впоралися у захисті проти Дар’ї Буткевич, котра загалом за два поєдинки записала на свій рахунок 37 очок.

Відповідно, перевага «Полісся-ЖДУ» вийшла досить переконливою, і підопічні Анатолія Казьмерчука здобули дві прогнозовані і дуже важливі перемоги.

Суперліга (Жінки), 14 тур, Житомир
28-29 лютого

«ПОЛІССЯ-ЖДУ» - «РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ»

перша гра - 3:0 (25:14, 25:21, 25:13)

друга гра - 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)

Положення команд в жіночій Суперлізі після звітних ігор

1. СК «Прометей» 25 ігор, 24 перемоги, 1 поразка, 70 очок, співвідношення партій 73 - 13
2. «Хімік» 23, 19, 4, 57, 59 - 18
3. «Полісся-ЖДУ» 25, 17, 8, 52, 58 - 32
4. «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» 24, 16, 9, 50, 54 - 31
5. «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» 23, 14, 9, 39, 45 - 37
6. «Волинь-Університет-ОДЮСШ» 24, 8, 16, 24, 32 - 53
7. «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» 23, 5, 18, 15, 23 - 58
8. «Університет-ШВСМ» 23, 4, 19, 12, 19 - 62
9. «Білозгар-Медуніверситет» 25, 1, 24, 5, 15 - 74

Житомирські новини