RSS
Неділя, 15 вересня 2024, 09:57
Суспільно-інформаційний ресурс громади
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Олена Рибчинська
Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років?

Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років? Сьогодні в українських соцмережах та ЗМІ активно обгово...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

Фахівчині з Житомирщини пройшли підготовку для навчання майбутніх усиновлювачів і прийомних батьків

14.08.2024 15:21

Двоє тренерок із Житомирщини, психологиня вищої категорії Житомирського обласного центру соціальних служб Галина Перколаба та фахівчиня із соціальної роботи II категорії Оксана Варчук, успішно завершили обов’язкове навчання в регіональному центрі соціальних служб. Вони здобули необхідні знання та навички, які допоможуть їм у підготовці кандидатів в усиновлювачі, прийомні батьки та патронатні вихователі. 

Усиновлення дитини — це відповідальний крок, що вимагає глибокого розуміння дитячої психології та знань, як допомогти дитині адаптуватися в новій сім’ї. Експерти зазначають, що немає «складних дітей» — є діти, які зростають без сімейного тепла і потребують особливої уваги та турботи. Майбутні усиновлювачі повинні знати, як створити сприятливі умови для адаптації дитини, забезпечити їй необхідний комфорт та допомогти повернутися до нормального дитинства. 

Курс підготовки тренерів тривав кілька місяців і складався з 170 годин онлайн-занять, очних тренінгів, самостійної роботи та практичних завдань. Учасники з різних регіонів країни отримали знання та практичні навички, які тепер будуть використовувати для навчання майбутніх усиновителів, опікунів, прийомних батьків і патронатних вихователів у своїх регіонах. 

Сертифіковані тренери, навчатимуть кандидатів не лише тому, як дати дитині любов і підтримку, але й як піклуватися про себе, щоб пройти період адаптації з мінімальним стресом. 

Більше інформації про усиновлення та опіку можна знайти на платформі «Україна для кожної дитини»: dity.gov.ua.

Житомирські новини