RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 05:53
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Геннадій Зубко спільно з волонтерами провели толоку у житомирському Центрі вертебрології

13.04.2019 15:30

Житомирські новини - Благоустрій навколо Центру реабілітації і вертебрології в Житомирі відбувається вперше після його реконструкції. Вже незабаром тут зацвіте магнолія, яка буде надихати наших хлопців – колишніх учасників АТО, знову повертатися до життя. Про це сьогодні у Житомирі під час відвідування Центру і проведення толоки розповів Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Сьогоднішня подія вказує в першу чергу на ефективність співпраці центральної влади і місцевої. Реконструкція Центру відбувалась як за державні кошти, так і місцевого і обласного бюджетів. Його експлуатація відбуватиметься теж за подібним принципом – за підтримки держави розроблятимуться лікувальні і реабілітаційні програми, за кошти обласного бюджету надходитиме підтримка житомирянам-учасникам АТО і членам їх сімей. Адже найбільша чисельність воїнів АТО, які знаходяться на передовій, саме з Житомирщини. Щиро дякую волонтерам за допомогу, небайдужість та активну громадянську позицію!» - наголосив Геннадій Зубко.

Також, за словами урядовця, Центр надаватиме підтримку й українцям з інших областей України, які потребуватимуть допомоги.

Нагадаємо, Центр реабілітації і вертебрології в Житомирі був відкритий 2018 року після капітального ремонту і реконструкції за кошти ДФРР і обласного бюджету. Сучасний Центр окрім фасаду ззовні, оновлений і зсередини: з новими інженерними мережами, меблями та обладнанням – так виглядає сучасний Центр. Тут одночасно комплексну медичну реабілітацію зможе проходити 110 пацієнтів. Таким чином, за рік центр планує оздоровити понад 5 тисяч жителів не лише Житомирської, а й інших областей України.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Житомирські новини