RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 11:19
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

Ігор Гундич: Найкращий технагляд – виїзд на об’єкти без попередження і у вихідний

18.02.2019 08:06

Житомирські новини - Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.

Так у суботу, 16 лютого, Ігор Гундич перевірив, як ведуться роботи на медичних об’єктах – Житомирському онкологічному диспансері та реанімаційному відділенні №2 обласної лікарні ім. Гербачевського.

«Найкращий технагляд – виїзд на роботи без попередження і у вихідний. Перевіряю будівництво обєктів, на які держава і область спрямовують мільйони. Завершуємо будівельні роботи в реанімаційному відділенні №2 обласної лікарні ім. Гербачевського, чого заклад потребував десятки років. Відділення реконструюється за євростандартами та технологіями чистих приміщень, що необхідно для отримання міжнародних сертифікатів. Також завершуємо першу чергу реконструкції онкодиспансеру і паралельно добудовуємо корпус», – зазначив Ігор Гундич.

Керівник області також оглянув, як ведуться фінішні роботи в операційній для придбаного 2 ангіографа та приміщення під сам апарат.

В обласному онкодиспансері, окрім утеплення, вже зведено двоповерхову прибудову та ведуться демонтажні та паралельно монтажні роботи усередині старого корпусу – харчоблоку, підвального приміщення, санвузлів.

Нагадаємо, що реконструкція Житомирського онкодиспансеру – один із проектів регіонального розвитку Житомирщини, який планують завершити до кінця 2019 року.

Житомирські новини