RSS
Понеділок, 6 лютого 2023, 20:20
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У ДТП у Рівненському районі загинули двоє пасажирів: слідчі розпочали досудове розслідування
Підсумовуючи нараду, Наталія Остапченко дала доручення структурним підрозділам за відповідними напрямками роботи.
Ще 6 приїдуть до кінця тижня. Таллінн подарував 20 автобусів Житомирській громаді.
Нагадаємо, що під час робочої поїздки Ірина Верещук та Віктор Градівський оглянули, як облаштувались діти з родини Дубровців з села Копище.
Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі  замайорить  дата, яка у свідомості  багатьох...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
03 лютого, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко спільно з керівництвом підрозділів Національної поліції, Національної гвардії та Державної прикордонної служби на Житомирщині оголосили про початок набору до нових військових бригад – Гвардії наступу. Саме вони стануть однією з надзвичайно важливих складових вирішального для нашої Держави контрнаступу, що дозволить остаточно вигнати окупантів з української землі.
Житомирський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – Захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.   Запрошуємо військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщені особи, або тимчасово перебувають на території Житомирської області приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

Кращі тренери Житомира отримали щорічну відзнаку

09.11.2021 13:49

Новини Житомира - Житомирських тренерів нагородили преміями та дипломами виконавчого комітету Житомирської міської ради за високі досягнення  у галузі фізичної культури і спорту, підняття  авторитету міста  Житомира на спортивній арені. Вручення нагород відбулося сьогодні в пресцентрі міської ради.

Наставників  житомирських спортсменів – переможців та призерів змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів привітала заступниця міського голови Марія Місюрова.

«Ви є взірцем самовідданості, яку  передаєте своїм вихованцям, і завдяки чому ми сьогодні вже маємо не одне покоління славетних спортивних імен. Наснаги вам та успіхів у подальшій тренерській діяльності», – сказала Марія Місюрова.

Найкращими тренерами міста 2021 року стали 49 тренерів, зокрема 19 тренерів з олімпійських видів спорту, 28 тренерів неолімпійських видів спорту та 2 тренери серед осіб з інвалідністю.

Серед олімпійських видів спорту:

Мазепа Іван Юрійович

стрільба з лука

Хомутовська Ольга – чемпіонка України зі стрільби з лука серед юніорів

Мельник Віталій

бокс

Сезько Анна – срібна призерка чемпіонату Європи з боксу

Дворнін Сергій

бокс

Возний Іван – чемпіон України з боксу серед учнів

Пашков Дмитро

бокс

Сахневич Максим та Семенюк Даниїл – призери чемпіонату України з боксу серед учнів

Дорошук Іван Іванович

велоспорт

Ноздрачова Наталія – срібна призерка чемпіонату України у багатоденній гонці

Столяр Михайло Григорович

велоспорт

Цибульська Марина – срібна призерка чемпіонату України у багатоденній гонці

Ледньова Алла Євгеніївна

л/а

Лампіцький Кирило - Чемпіон України серед юнаків з бігу на 60 м з/б та 110 м з/б

Чернов Андрій Іванович

л/а

Поліщук Олексій - ІІ місце  на Чемпіонаті України з л/а серед юнаків (с/х 10 км)

Євсєєва Інна Миколаївна

л/а

Жданюк Дарія - І місце на чемпіонаті України з легкої атлетики  серед юніорів, (біг 4х400м)

Малівський Анатолій Анатолійович

л/а

Білорус Олексій - ІІ м. на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (с/х)

Зінченко Анатолій Миколайович

л/а

Руденко Олександра - І місце на чемпіонаті України з легкої атлетики  серед юніорів, (біг 4х200м)

Єдинач Сергій Миколайович

л/а

Прокопенко Софія - ІІІ місце на чемпіонаті України з легкої атлетики  серед юніорів, (біг 4х400м)

Котвицький Леонід Болеславович

триатлон

Яненко Олександр – ІІІ м на чемпіонаті України з триатлону серед юніорів

Тищенко Віталій Анатолійович

сучасне п’ятиборство

Ковальова Ольга ІІ м. на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства до 17 років

Зелінська-Тищенко Вікторія Тадеушівна

сучасне п’ятиборство

Кушнір Дарія - І м. на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства до 13 років

Вигівський Олександр Пилипович

сучасне п’ятиборство

Борчукова Катерина - ІІІ м. на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства серед юніорів

Дмитренко Сергій Григорович

дзюдо

Слободенюк Аліна – І м. кубку України з дзюдо

Соколовська Аліна Анатоліївна

дзюдо

Селівестрова Софія та Стоцька Маргарита – призери гімназіади України з дзюдо

Кравченко Вадим Семенович

волейбол

срібні призери чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд (І ліга)

 

Серед неолімпійських видів спорту:

Долгіх Анастасія Андріївна

спортивна аеробіка

Стельмашова Анастасія, Березюк Валерія, Демчук Діана - чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді

Сушинська Ілона Юріївна

спортивна аеробіка

Тімченко Анна - чемпіонка України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді

Мохорт Олександра Олексіївна

спортивна аеробіка

Шейко Ніколь, Денисенко Катерина, Фесько Дар’я - чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді

Мохорт Лариса Валеріївна

спортивна аеробіка

Мохорт Олександра – срібна призерка чемпіонату світу зі спортивної аеробіки

Жуковська Маргарита Олексіївна

спортивна аеробіка

Блохіна Марія, Новик Анжеліка – чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді

Овсієнко Юрій Олександрович

козацький двобій

Стеблецький Назар - ІІ місце на чемпіонаті України з козацького двобою

Петрик Руслан Володимирович

айкідо

Петрик Антоніна - переможниця Кубку України з айкідо

Романчук Віктор Миколайович

гирьовий спорт

Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту

Пронтенко Василь Віталійович

гирьовий спорт

Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту

Пронтенко Костянтин Віталійович

гирьовий спорт

Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту

Шанюк Борис Опанасович

гирьовий спорт

Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту

Дротенко Олександр Леонідович

таеквондо

Гринько Давид, Гусєва Катерина чемпіони України з таеквон-до ІТФ

Ісакова Тетяна Леонідівна

спортивна аеробіка

Шелест Ілона – ІІ м на чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки

Томашевська Вікторія Анатоліївна

спортивна аеробіка

Переможці та призери чемпіонатів України зі спортивної аеробіки

Гопанчук Вячеслав Анатолійович

Кікбоксинг WAKO

Мельник Артем – володар кубку Європи з кікбоксингу

Кузьменко Анатолій Вікторович

карате традиційне

Панійван Кирило та Чабаненко Іван - призери чемпіонатів України з традиційного карате

Джунь Едуард Леонідович

карате традиційне

Кузьменко Анатолій – І м  на чемпіонаті України з традиційного карате

Кудряшова Тетяна Володимирівна

самбо

Сідловський Михайло – 3 місце на чемпіонаті України з самбо (кадети)

Голуб Вадим Юрійович

самбо

Чугайнова Дар’я - ІІ м. Чемпіонат світу з боротьби самбо

Парфенюк Наталія Геннадіївна

самбо

Пронь Анастасія - І м. Чемпіонат України з боротьби самбо (дівчата)

Рудницький Максим Леонідович

самбо

Бабіч Владислав - І м. Чемпіонат України з пляжного самбо (юнаки)

Чернокоз Ольга Василівна

самбо

Чернокоз Марія - ІІІ м. Чемпіонат України з самбо (юніорки)

Кумечко Олена Миколаївна

самбо

Проценко Анна-Марія –

ІІІ м. Чемпіонат світу з боротьби самбо

Баленков Андрій Олександрович

пауерліфтинг

Колеснікова Ірина – І м Чемпіонат України (одна у категорії, виконала ІІІ р.)

Гресь Марина Ярославівна

Веслування на човнах Дракон

Переможці кубку України з веслування на човнах «Дракон»

Мороз Дмитро Михайлович

Веслування на човнах Дракон

Переможці кубку України з веслування на човнах «Дракон»

 

Бардашевський Юрій Валерійович

Веслування на човнах Дракон

І м. чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» (D-12, 200м.)

 

Думанський Ярослав Нестерович

шахи

Петренко Марина - ІІ м. чемпіонат України з шахів серед дівчат до 12 років

 

Серед осіб з інвалідністю:

Яблонська Алла Микол

плавання

Призери Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» (плавання)

Будзінський Роман Леонідович

волейбол

Прокопчук Аліна –

І м. Всеукраїнська спартакіада «Повір у себе» (волейбол)

Житомирські новини