RSS
Середа, 21 листопада 2018, 07:43
Суспільно-інформаційний ресурс громади
«Нова українська школа – це та реформа, яка спрямована на майбутнє, це реформа, викликана сьогоденням. І наше завдання ,як влади, - зробити все можливе для її успішної реалізації». – зазначив Володимир Ширма під час вручення техніки.
Голів громад цікавили питання фінансування процесу впровадження реформи вторинної ланки, адже у 2019 році стартує активна фаза трансформації спеціалізованих закладів. 
У рамках робочого візиту до Житомирщини дружина Президента Марина Порошенко презентувала бюро змін «Дитяча Демократія» та оголосила конкурс із відбору молоді до участі у цьому проекті.
Релігійна організація «Делегатура Ордену Святого Франциска Сальського Львівської Митрополії Римо-католицької церкви в Україні» збудує нову школу у Житомирі.
Микола Череднік
Чергова тарифна брехня

Про збільшення тарифів було відомо ще півроку тому. Вже тоді була інформація про збільшення вартості...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

На території мікрорайону Малікова буде замінено 13.2 км теплових мереж

04.11.2018 13:13

Новини Житомира - Заміна тепломереж на території мікрорайону Малікова не проводилася вже протягом 30 років. Про це повідомив заступник міського голови з житлово-комунальних питань Сергій Кондратюк.

Роботи здійснюються згідно програми СЕКО у рамках угоди із Швейцарською Конфедерацією.

«Загалом на території мікрорайону Малікова буде замінено 13,2 км теплових мереж. Такі роботи у місті Житомирі не відбувалися вже протягом 30 років. Заміна тепломереж у цьому районі та встановлення у Житомирі індивідуальних теплових пунктів проводиться у рамках угоди із Урядом Швейцарії , а також за кошти міського бюджету, виділення яких підтримав депутатський корпус міської ради», - розповідає Сергій Кондратюк.

У 2018 році проводиться перший етап реалізації програми. За словами заступника міського голови, вже проведено роботи із заміни мереж загальною протяжністю 5,1 км в однотрубному вимірі, діаметром від 426 мм до 219 мм, в прохідному каналі вул. Малікова-Польський бульвар. В житлових будинках міста вже становлено 46 індивідуальних теплових пункти.

Сергій Кондратюк каже, що роботи проводяться у важких умовах: «Якщо колись будівельники працювали «відкритим способом» - канал був відкритим і люди працювали спокійно. У нашому випадку, підрядникам доводиться працювати по- іншому, адже прохідний канал відкривається неповністю, багато труб заводиться вручну. Паралельно також міняється трубопровід холодної води з металевого на пластиковий діаметром 300 мм. Приводяться в порядок і розчищаються від бруду та сміття, що накопичилися за останні тридцять років, кабельні лінії і сам прохідний канал».

На сьогоднішній день працівники КП «Житомиртеплокомуненерго», ПП «Рембудстрой», НВП «Техноцентр», ТОВ «Кантар» та «Прогрес» продовжують монтаж труб. Тому декілька будинків по вул. Малікова та бульварі Польському не підключено до опалення.

Головна причина у тому, що компанія «АЛКЕ», яка виграла міжнародний тендер на проведення цих робіт, не виконала графік виконання робіт.

«Роботи із заміни мереж компанією «АЛКЕ» повинні були завершити до 15 жовтня. Оскільки, ці роботи не були виконані, ми були змушені провести комісію з надзвичайних ситуацій і доручити КП «Житомиртеплокомуненерго» поставити на трьох теплотрасах у цьому районі інших підрядників, які виконують роботи і вдень, і ввечері, а також у вихідні дні для того, щоб забезпечити мешканців району теплом», - коментує Сергій Кондратюк.

Завдяки роботі долучених підрядних організацій вже вдалося підключити до опалення дошкільний навчальний заклад №53, а також багатоквартирні будинки вул. Малікова та Польському бульвару.

Завершуються роботи із підключення житлового будинку по вулиці Малікова,8. На наступному тижні планують подати тепло до будинку за адресою: Польський бульвар, 16.

Житомирські новини