RSS
Неділя, 5 липня 2026, 02:20
Суспільно-інформаційний ресурс громади
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

Найстаршому 8 років: У Житомирі нетвереза матір під час застілля вигнала на вулицю п’ятьох дітей

20.12.2022 14:31

Житомирські новини - Під час опрацювання виклику про домашнє насильство поліцейські Житомирського райуправління виявили п’ятьох дітей, яких нетвереза матір вигнала на вулицю. Дітлахи були легко одягнені та безпорадні, а горе-матір пішла з квартири ще до приїзду поліцейських, залишивши там безлад та відчинені двері. Нині малечу вилучено, їх долю вирішуватимуть відповідні соціальні служби.

Про дітей до поліції повідомила сусідка, яка вивила їх біля під’їзду будинку у легкому одязі. Найстарший з п'ятьох, 8-річний хлопчик, тримаючи на руках свою найменшу 9-місячну сестричку, розповів, що матір сварилася на них, штовхала, а після цього вигнала з квартири.

Поліцейські сектору протидії домашньому насильству Житомирського РУП, які прибули за викликом, 31-річну матір дітей у помешканні не виявили. Жінка пішла з квартири, не зачинивши двері та залишивши всередині безлад.

Від малечі поліцейські дізналися, що їх матір останнім часом зловживає алкоголем. Під час одного з таких застіль вона і вигнала дітей.

Також було з’ясовано, що жінка виховує малечу самостійно, родина вже певний час перебувала під контролем соціальних служб. За інші правопорушення вона раніше притягувалася до адміністративної відповідальності, однак ситуацію недогляду за дітьми з її боку і поліцейські, і соціальні працівники зафіксували вперше.

Зважаючи на обставини, було прийнято рішення про вилучення дітей з родини. Поліцейські та мешканці будинку разом знайшли теплий одяг та взуття для малечі, також інспектори потурбувались про спеціальне харчування наймолодшій дитині. Нині усі дітки у лікарні під наглядом медиків. До цієї пори матір до них так і не з’явилась. Вочевидь, контакту і спілкування з правоохоронцями і представниками соцслужб вона всіляко намагається уникнути. Тож тривають заходи зі встановлення місцезнаходження жінки.

Їй однозначно загрожує відповідальність за невиконання обов’язків щодо виховання дітей. А представники соціальних служб ініціювали розгляд питання доцільності подальшого перебування дітлахів у такій родині.

Житомирські новини
Теги: