RSS
Субота, 20 квітня 2024, 08:13
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Обманула та обібрала пенсіонера: У Житомирі кіберполіцейські викрили жінку в ошуканстві

30.01.2023 11:22

Новини Житомира - 54-річний житомирянин після смерті дружини потребував стороннього догляду через погіршення стану здоров’я. Так у його помешканні з’явилась доглядальниця. Правда, надовго вона не затрималась і вже через кілька місяців залишила квартиру пенсіонера. Як з’ясується згодом, не з пустими руками.

До поліції чоловік звернувся із заявою про зникнення коштів з його банківського рахунку. За словами заявника, до певного часу він користувався іншим фінансовим джерелом, а його пенсійні виплати мали накопичуватись на окремій картці. Коли ж він звернувся до банку по свої заощадження, виявилось, що рахунок пустий.

Розслідували обставини слідчі Житомирського райуправління поліції за оперативного супроводу працівників регіонального підрозділу кіберполіції ДКП НПУ та за процесуального керівництва окружної прокуратури.

Так, було встановлено, що 30-річна житомирянка-доглядальниця і спустошила пенсійну картку заявника. Скориставшись довірою чоловіка, спритниця встановила на свій смартфон мобільний додаток фінансової установи, куди ввела дані картки підопічного. Відтак суми надходжень перекочовували на її рахунок без відома пенсіонера. За майже 2 роки користування чужою карткою жінка заволоділа близько 200 тисячами гривень.

28 січня поліцейські провели у квартирі фігурантки санкціоновані слідчі дії й вилучили докази протиправної діяльності.

Нині житомирянці інкриміновано шахрайство, учинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3 ст. 190 ККУ). За чинним законодавством подібні протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 8 років

Житомирські новини
Теги: