RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 16:24
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 

Оркестр народних інструментів викладачів музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера м. Житомира став володарем Гран-Прі

09.12.2014 10:42

Оркестр народних інструментів викладачів музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера м. Житомира став володарем Гран-Прі на VІІ Всеукраїнському конкурсі баяністів – акордеоністів «Візерунки Прикарпаття» у м. Дрогобич.

На VІІ Всеукраїнському конкурсі баяністів – акордеоністів «Візерунки Прикарпаття», який відбувся 5-7 грудня 2014 року у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, місто Житомир представляв творчий колектив музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера. Оркестр народних інструментів викладачів школи (художній керівник Олександр Губанов) представив цікаву програму, блискуче виступив на конкурсі здобувши найголовнішу нагороду і став володарем Гран-Прі. Спеціальним дипломом за високу виконавську майстерність було нагороджено солістку оркестру Тетяну Кисельову. Географія учасників конкурсу різноманітна. Конкурсантами стали студенти вищих навчальних закладів, юні музиканти та викладачі шкіл естетичного виховання з України, Польщі, Білорусії.

Серед засновників конкурсу «Візерунки Прикарпаття» - Міністерство освіти і науки України, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Національна Всеукраїнська музична спілка, Асоціація баяністів та акордеоністів України. У складі журі найавторитетніші митці баянно-акордео нного мистецтва, виконавці, наукові працівники, композитори, диригенти.

У рамках конкурсу відбулася VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Народно-інструментальне мистецтво на зламі ХХ-ХХІ століть».

Житомирські новини