RSS
Неділя, 16 червня 2024, 08:07
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

Переплатили за будівельні роботи понад 0,8 млн грн – бюджету Житомира завдано збитків

29.05.2024 10:23

Новини Житомира - Зі сторони Замовника не було належного контролю за якістю виконання зобов'язань підрядником, що призвело до втрат фінансових ресурсів. Так, один із виконавчих органів місцевого самоврядування (далі – Замовник) уклав договір з підрядником на виконання будівельних робіт, а саме капітального ремонту тротуарів по одній з вулиць міста Житомир та реконструкції й благоустрою території біля архітектурної пам’ятки.


Однак, як показала перевірка, Замовник не вжив належних заходів для контролю за виконанням договірних зобов'язань підрядником. Це дало можливість останньому внести до актів виконаних робіт недостовірні дані щодо понесених витрат. Зокрема, серед неправомірних дій підрядника: безпідставне збільшення загальновиробничих витрат на заробітну плату, завищення обсягів виконаних робіт та норм списання матеріалів, непідтверджені витрати на вивезення сміття тощо. Такі дії призвели до завищення вартості виконаних робіт, за які Замовник переплатив понад 0,8 млн грн, а місцевий бюджет зазнав втрат фінансових та матеріальних ресурсів на відповідну суму.


Частина виявлених порушень була відшкодована об’єктом контролю безпосередньо під час перевірки, для усунення ще частини вживаються відповідні заходи. За результатами заходу державного фінансового контролю слідчим відділом Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливої розтрати коштів місцевого бюджету.

Житомирські новини