RSS
Четвер, 1 грудня 2022, 17:59
Суспільно-інформаційний ресурс громади
17 листопада 2022 року Президент України Володимир Зеленський своїм Указом №787/2022 призначив нового керівника Управління Служби безпеки України в Житомирській області.
Генераторні станції, які планує закупити місто, покликані забезпечити стабільну роботу житлово-комунального сектору.
Дякуємо всій команді, які від початку війни і до тепер невтомно допомагають в пошуку та постачанні різнопланової допомоги для міста Житомир та інших міст України
Повернувся після зустрічі з «Рамштайну». Всі в захваті від України. У захваті від подвигу і військових, і цивільних. Те, що ми робимо спільно — змінює хід історії.
Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі  замайорить  дата, яка у свідомості  багатьох...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

Під час перевірки діяльності КП «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради виявили порушення

29.09.2022 09:40

Новини Житомира - Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели плановий державний фінансовий аудит діяльності комунального підприємства «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради (далі – Підприємство) за період з 01.01.2018 по 31.03.2022, за результатами якого встановлено деякі недоліки внутрішнього характеру, що позначилися на ефективності використання об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Житомира.

Зокрема, задокументовано відсутність страхування орендарями орендованого майна протягом 2018-2022 років, що створило ризик, у разі настання страхових випадків та відмови (неспроможності) орендарів від компенсації збитків, втрати майна загальною вартістю 16,4 млн грн.

Окрім того, установлено, що через укладання договорів на надання послуг з утримання та розміщення обладнання, які за своєю суттю є договорами оренди нерухомого майна, до міського бюджету не було спрямовано належної частини орендної плати за використання зазначеного майна комунальної власності та, як наслідок, упущення вигод у розмірі 16,6 млн грн.

Аудитори Житомирщини виявили, що органом місцевого самоврядування для окремих орендарів встановлювалися орендні ставки у розмірах нижчих від визначених Методикою розрахунку орендної плати за державне майно та пропорцій її розподілу. Це, зі свого боку, призвело до зниження надходжень орендної плати на суму 4,3 млн грн. Окрім того, задокументовано недоотримання міським бюджетом і додаткових надходжень на суму 0,2 млн грн через неналежне виконання договірних зобов’язань орендарями та суборендарями щодо несплати до міського бюджету різниці між нарахованою платою за суборенду і тією її частиною, яку отримують орендарі від передачі комунального майна в суборенду.

До того ж під час ревізії деяких питань, проведеної в межах фінансового аудиту, фахівці управління встановили, що Підприємство всупереч вимогам чинного законодавства не забезпечило в повному обсязі сплату належної частки орендної плати за користування комунальним майном, через що місцевому бюджету завдано збитків на загальну суму 5,3 млн грн.

Житомирські новини