RSS
Понеділок, 4 березня 2024, 20:12
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

Сергій Сухомлин: У Житомирі вже наступного року розпочнеться облаштування укриттів у освітніх закладах за новим стандартом

30.11.2023 17:17

Новини Житомира - Житомир — пілотне місто, де вже наступного року розпочнеться облаштування укриттів у освітніх закладах за новим стандартом. І далі, на базі нашого міста, проект пошириться по всій Україні. ЮНІСЕФ вже допомагав облаштувати укриття в наших освітніх закладах. Про це повідомляє Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Сьогодні — черговий важливий крок: підписали з Оксен Лісовий та UNICEF Ukraine меморандум. Буде затверджено новий єдиний стандарт комфортних укриттів в школах та садочках. Буде враховано всі потреби дітей, всі особливості.

Що важливо.
Завдяки цій співпраці ми значно спростимо для себе «паперову» роботу. Це економія і часу, і коштів місцевих бюджетів. Бо ЮНІСЕФ допоможе з розробкою проектно-технічної документації та з дизайн-проектами укриттів!

Дякую, Міністру Міністерство освіти і науки України, дякую ЮНІСЕФ за підтримку!

Живемо у війні. Під час кожної тривоги діти йдуть до укриттів. Комфортні, сучасні укриття — це про безперервний освітній процес. І що важливо, очний.

На наступний держава заклала 2,5 млрд грн на реконструкцію укриттів по школах та садочках України. Світовий банк має намір збільшувати фінансування.

Дякую!», - наголошує Сергій Сухомлин.

Житомирські новини