RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 02:02
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Кропивницький Володимир Миколайович - Житомирська область. Політик, бізнесмен

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

У БФ «Карітас-Житомир» новоприбулі ВПО можуть отримати гуманітарну допомогу

21.07.2022 15:04

Новини Житомира - Благодійний фонд «Карітас-Житомир» від початку війни допомагає внутрішньо-переміщеним особам на території Житомирської області. Так два рази на тиждень видається гуманітарна допомога для постраждалих від війни. З лютого благодійний фонд допоміг понад 20 тисячам осіб.

Кожної середи та п’ятниці ВПО можуть отримати:

продукти харчування,
засоби гігієни,
спальне приладдя,
одяг,
питну воду,
сімейні аптечки.


Для цього потрібно зареєструватися та заповнити анкету, далі фахівець фонду зателефонує та запросить прийти для отримання допомоги. Видача щосереди та щоп’ятниці з 10.00 до 14.00 за адресою – м. Житомир, вул. Шевченка, 111 (приміщення парафії УГКЦ Св. Василія Великого).

У «Карітас-Житомир» наголошують, що гуманітарна допомога для внутрішньо-переміщених осіб є одноразовою. Наразі видається тим, хто нещодавно прибув до Житомирської області та отримав довідку про реєстрацію на території області не пізніше як місяць тому.

У рамках проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації в наслідок бойових дій в Україні 2022» у «Карітас-Житомир» надається не лише гуманітарна допомога, а й психологічна підтримка та юридичні консультації. Психологічну підтримку можуть отримати як дорослі, так і діти.

Також із 10 червня стартував літній денний табір для дітей з родин внутрішньо-переміщених осіб, де дітлахи кілька разів на тиждень весело та корисно проводять час. Фахівці проводять творчі майстер-класи, квести, ігри та забави для малечі.

Звернутися за допомогою можна за телефоном гарячої лінії БФ «Карітас-Житомир»: (096) 333 90 37.

Житомирські новини