RSS
Субота, 15 червня 2024, 04:49
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...

У Житомирі десантникам передали 35 дронів Мавік з тепловізорами

04.09.2023 18:15

Новини Житомира - «Вчергове передаємо військовим обладнання. Це гарна співпраця Гуманітарного Хабу «Житомир», міської ради та ОВА. Сьогодні передаємо 35 дронів Мавік з тепловізорами для ДШВ. Загалом ми передали вже близько 200 дронів. Хлопці дякують, задоволені, але ці «очі» потрібні на передовій щодня. Потреба завжди є. Є друзі за кордоном, які допомагають знайти та закупити «пташок. Не зупиняємось, будемо продовжувати» — Донатас Піскун, співзасновник Гуманітарного Хабу «Житомир»

Дрони – це на сьогодні найактуальніший засіб боротьби з ворогом, каже офіцер 148 артбригади ДШВ.

Військовий додає: «Без них ми фактично «сліпі». І кожен дрон на вагу золота. Це життя наших військових. Це знищена техніка, знищена жива сила ворога. Під час війни дрони відіграють важливу роль і для розвідки, і для корегування. Саме для нашого підрозділу дрони необхідні, бо ми повинні бачити куди цілити, ми артилерійська бригада. Вдячні за допомогу. Коли відчуваєш надійний тил, його додає сил та наснаги»

Житомирські новини