RSS
Понеділок, 12 листопада 2018, 22:39
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голів громад цікавили питання фінансування процесу впровадження реформи вторинної ланки, адже у 2019 році стартує активна фаза трансформації спеціалізованих закладів. 
У рамках робочого візиту до Житомирщини дружина Президента Марина Порошенко презентувала бюро змін «Дитяча Демократія» та оголосила конкурс із відбору молоді до участі у цьому проекті.
Релігійна організація «Делегатура Ордену Святого Франциска Сальського Львівської Митрополії Римо-католицької церкви в Україні» збудує нову школу у Житомирі.
Вчора, 23 жовтня частина депутатів Житомирського міської ради звернулися до міського голови з проханням зібрати почергову сесію, сьогодні, 24 жовтня.
Микола Череднік
Чергова тарифна брехня

Про збільшення тарифів було відомо ще півроку тому. Вже тоді була інформація про збільшення вартості...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

У Житомирі фахівці зі США проведуть семінари щодо психічного здоров’я дітей та молоді

10.09.2018 20:42

Новини Житомира - Команда фахівців зі штату Орегон, що в США, проведе у Житомирі просвітницькі і навчальні семінари з психічного здоров’я дітей та молоді для спеціалістів і батьків області.

 

Семінари для батьків, вчителів, психологів, лікарів, логопедів пройдуть упродовж 27-29 вересня 2018 року.

 

Організовує просвітницькі заходи Центр розвитку сім’ї та особистості «Навички життя».

 

Серед команди фахівців у сфері розладів спектру аутизму (РАС) із США – Лінда Шмідт (дитячий й підлітковий психіатр), Роберт Нікель (поведінковий педіатр), Еллісон Вейнер (клінічний психолог), Ганна Сенфорд-Келлер (терапевт мови й мовлення), Тетяна Тердаль ( активний діяч з захисту прав людей з особливими потребами).

 

Розклад семінарів:

 

28-29 вересня – Семінар «Допомога дітям з аутизмом» (для батьків, вчителів, вихователів та усіх, хто є дотичними у своєму житті та роботі до дітей з РАС) – Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, вул. Михайлівська, 15.

 

27-28 вересня – Тренінг для логопедів «Підтримка комунікативних навичок дітей з розладами спектру аутизму (РСА)» – готель Рейкарц, конференц-зал, Замковий майдан 5/8.

 

27-29 вересня – «Формування навичок діагностики (STAT) та науково-обгрунтованих втручань (RIT) для дітей раннього віку з розладами спектру аутизму» тренінг для фахівців, психологів, корекційних педагогів, соціальних педагогів, психіатрів – Центр розвитку сім’ї й особистості «Навички Життя», вул. Князів Острозьких 83б.

 

Запрошуємо зацікавлених батьків, вчителів, психологів, лікарів, логопедів взяти участь у семінарах та тренінгах.

Житомирські новини