RSS
Вівторок, 7 липня 2026, 10:45
Суспільно-інформаційний ресурс громади
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

У Житомирі ігроман обікрав навчальний заклад, в якому він працював

08.08.2022 14:12

Новини Житомира - Оперативники Житомирського районного управління поліції встановили причетність 40-річного жителя Березівської громади до кримінальних правопорушень в обласному центрі. Чоловік заволодів вартісною аудіо- та оргтехнікою за місцем роботи. Усі отримані від продажу чужого майна гроші витрачав на онлайн-ігри. Нині слідчі встановлюють усі обставини діянь у рамках відкритих кримінальних проваджень.

Днями до поліції звернувся директор одного з навчальних закладів обласного центру з повідомленням про крадіжку. Чоловік розповів, що з одного зі службових приміщень зникли ноутбук, підсилювач звуку та кілька мікрофонів.

Оперативники кримінальної поліції Житомирського райуправління встановили, що крадіжку адміністрація закладу виявила після звільнення одного з працівників.

Ним виявився 40-річний житель передмістя. Невдовзі оперативники розшукали чоловіка за місцем проживання. Той зізнався у причетності до діяння. Окрім цього, правоохоронці встановили, що кілька місяців тому чоловік неправомірно заволодів вартісним ноутбуком своєї колеги. Жінка розповіла, що дала ґаджет йому у користування, проте в обумовлений термін він його не повернув.

Чоловік розповів правоохоронцям, що викрадені речі одразу ж продавав, а гроші витрачав на онлайн-ігри.

Тож нині слідчі Житомирського районного управління поліції проводять розслідування у рамках відкритих кримінальних проваджень та встановлюють місцезнаходження речових доказів. Попередня кваліфікація подій - ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

Відповідно до чинного законодавства за такі діяння, учинені у період воєнного стану винній особі може загрожувати позбавлення волі терміном від 5 до 8 років.

Житомирські новини
Теги: