RSS
Субота, 20 липня 2024, 10:14
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

У Житомирі на базі Класу безпеки навчаємо підростаюче покоління азам безпеки

07.06.2023 18:54

Новини Житомира - Напередодні літніх канікул одним із пріоритетних напрямків діяльності рятувальників є навчання малечі основним правилам безпечної життєдіяльності. Так, 7 червня в Класі безпеки, що створений на базі пожежно-рятувального підрозділу, для учнів ліцеїв №22 та №24 м. Житомир фахівці ДСНС разом із представниками Червоного Хреста провели для малечі пізнавальні заходи.


У супроводі надзвичайників діти вчилися безпеці у побуті, дізнавалися, як запобігти вогняному лиху та що робити, коли біда вже сталася. А ще засвоювали правила поводження з вибухонебезпечними предметами, вчилися розпізнавати боєприпаси за зовнішніми ознаками. Дітям пояснювали, де найімовірніше їх можна зустріти, та як поводитися, у разі зустрічі з однією з таких небезпечних знахідок.


За допомогою іграшкових вогнегасників вони ліквідовували умовну пожежу та розміновували мінне поле справжнім металошукачем.


Також під час гри учням розповіли про правила дорожнього руху та про безпечне дозвілля біля водойм. А ще малеча оволоділа технікою надання першої невідкладної допомоги при кровотечі та при зупинці серця.


Наостанок організатори підготували для школярів надзвичайно цікаву та веселу руханку «Повітряна тривога». Разом із рятувальниками дітвора ні тільки танцювала, а й вивчала як діяти на випадок тривоги. На жаль, набутті знання відразу стали у нагоді. Адже за декілька хвилин до завершення уроку пролунала справний сигнал тривоги. Однак діти не розгубилися, не панікували, а використали всі знання, що вони отримали сьогодні на уроці – швидко зібралися та пройшли в безпечне місце – найближче укриття.


Повчальний захід рятувальники провели сьогодні і в Житомирському садочку №3. Завдяки чому діти чітко засвоїли правило – нічого не чіпати на вулиці, у транспорті, будь-де поза власною оселею, адже в такий тяжкий та небезпечний час вибухівку можуть замаскувати під цілком невинні речі – іграшки, гаманці тощо.

Житомирські новини