RSS
Субота, 23 лютого 2019, 18:53
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.
На Житомирщині голова міжрайонної медико-соціальної комісії вимагав та одержав від пацієнтки 4 тис грн хабара
Заступник міського голови закликала представників засобів масової інформації спільно з батьківською громадськістю, представниками влади запровадити дієвий контроль щодо якісного, безпечного і повноцінного харчування дітей.
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Микола Череднік
​Про районні ради у Житомирі

Богунська та Корольовська районні ради по факту є органами місцевого самоврядування. Однак в дійснос...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

У Житомирі обговорюють шляхи ефективності ОСББ

15.11.2018 11:53

Новини Житомира - Сьогодні, 15 листопада, у сесійній залі міської ради для голів ОСББ м.Житомир проходить семінар «Ефективна діяльність об’єднань співвласників багатоквартирного будинку в сучасних умовах». Організатори семінару – управління муніципального розвитку міської ради, громадська спілка Асоціація управителів житла України та Інститут муніципального менеджменту.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк, відкриваючи захід, подякував головам ОСББ м. Житомир за підготовку до опалювального сезону та представив головного спікера семінару - Василя Лімана, президента Громадської спілки Асоціація управителів житла України.

Під час заходу відбудеться презентація актуальних питань щодо реформи житлової сфери України, особливостей взаємодії ОСББ з монополістами-надавачами комунальних послуг, організаційних та правових аспектів діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, фінансово-економічних аспектів діяльності ОСББ, організації та ведення кадрового обліку в ОСББ. Учасники семінару обговорюватимуть питання щодо перспектив розвитку сфери управління багатоквартирними будинками в Україні, основних аспектів ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та «Про комерційний облік комунальних послуг», особливостей взаємовідносин ОСББ з енергопостачальними організаціями, надавачами житлово-комунальних послуг та іншими суб’єктами господарювання, організації роботи зі співвласниками та прийняття рішень ОСББ, методів боротьби з боржниками за житлово-комунальні послуги, вимог трудового законодавства та особливостей трудових і цивільних господарських відносин в ОСББ тощо.

Нагадаємо, у місті Житомирі функціонує вже 272 ОСББ, які створені в 332 багатоквартирних житлових будинках. ОСББ є найактивнішими учасниками програми з енергозбереження. Постійно попит зростає. Якщо у 2016 році було взято лише 8 кредитів, в 2017 – 21, протягом квітня-вересня поточного року ОСББ взяли 48 енергоефективних кредитів. Більше 18 млн. грн витратили ОСББ на утеплення своїх будинків: це роботи по заміні вікон, дверей, утепленню дахів.

Житомирські новини