RSS
Вівторок, 26 березня 2019, 14:04
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Однією з основних тем Юлії Тимошенко на виступах була війна на Сході України, окупація Криму та скандал у оборонній сфері. 
Жоден причетний до розкрадання армії не сховається за строком давності, бо за ці злочини українські воїни заплатили кров’ю – Президент
6 березня одразу у двох райцентрах Житомирської області бандити були затримані під час передачі грошових коштів від місцевих жителів.
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.
Микола Череднік
МІСЬКА РАДА ВЧЕРГОВЕ ПРИЙНЯЛА НЕЗАКОННЕ РІШЕННЯ

З 11 лютого до навчальних закладів міста не будуть допускати дітей, які не мають довідки про щепленн...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

У Житомирі Петро Порошенко подякував кожному, хто втілює реформу децентралізації

12.03.2019 15:06

Новини Житомира - На Раді регіонального розвитку Житомирщини, 11 березня, затвердили перспективний план розвитку області на 2019-2021 роки, до якого увійшли сотні проектів об’єднаних територіальних громад.

«Буду гарантом програми децентралізації, яка є частиною фундаменту, закладеного протягом останніх років. У нас точно немає жодного права на помилку. Дякую кожному, хто не побоявся і вийшов зі мною пліч-о-пліч для реалізації реформи. Запронований мною закон про децентралізацію передав громадам владу, фінанси, повноваження та відповідальність», – сказав Петро Порошенко.

На переконання Президента України, відповідальність без ресурсів – це обман. А відповідальність разом із фінансовим ресурсом – це чесно та справедливо.

«Потрібно нагадати людям, доля децентралізації вирішується ними. Децентралізація – це країна без периферій, як в будь-якій європейській країні. Доля кожного села, містечка така ж важлива, як Києва чи Харкова», – наголосив Президент України.

Петро Порошенко подякував 50 головам об’єднаних територіальних громад Житомирщини, які звернулися з проханням продовжувати реформу децентралізації.

«Це прояв командної роботи та потужної підтримки децентралізації», – зауважив Президент.

Нагадаємо, що Петро Порошенко закликав не боятися ставити великі цілі, досягати неможливого, щоб отримати бажане.

«Дякую, що ви сповнені рішучості продовжити напрямок реформ, які принесуть добробут і процвітання, розвиток громад. Дякую за потужну демонстрацію нашої єдності», – наголосив Президент України.

Житомирські новини