RSS
Четвер, 18 липня 2024, 20:58
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

У Житомирі поліцейські дбають про безпечні канікули ліцеїстів

21.10.2023 11:39

Новини Житомира - 20 жовтня, напередодні осінніх шкільних канікул, ювенальні інспектори Житомирського райуправління поліції завітали до чотирикласників міського ліцею № 24.

Діти радо зустріли гостей та поспілкувалися з ними про безпеку під час дозвілля.

Ліцеїсти у бесіді з поліцейськими повторили основні Правила дорожнього руху, окремо говорили про безпечний перетин автошляхів. Оскільки восени тривалість світлового дня коротшає, гості акцентували увагу на необхідності робити видимим себе у темну пору доби та розповіли, яким чином це можна зробити.

Також у інтерактивній формі учасники зустрічі повторили правила поведінки у громадських місцях. Окрім цього діти разом з поліцейськими сформували алгоритм дій при виявленні предметів невідомого походження під час прогулянок у паркових та лісових місцевостях.

Щоб закріпити набуті знання ювенальні інспектори запропонували ліцеїстам взяти участь у творчій активності «Мій товариш – світлофор» . Діти із задоволенням пристали на пропозицію поліцейських та поділилися з ними результатами своєї роботи.

Правоохоронці вважають, що знання, отримані під час таких незвичних уроків, закарбуються у пам’яті дітей надовго. Тож продовжують свої візити до навчальних закладів та бажають малечі безпечного відпочинку.

Житомирські новини