RSS
Неділя, 16 червня 2024, 08:23
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

У Житомирі поліцейські розповідають студентам про способи подолання кризових ситуацій

30.05.2024 18:41

Новини Житомира - Днями з курсантами Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова зустрілася керівниця відділу протидії домашньому насильству Житомирського райуправління Марія Зуб.

Поліцейська розповіла слухачам про явище тиранії у родині та його різновиди. Окремо спікерка зупинилася на шляхах протидії кризовим явищам, які стають причиною та наслідками домашнього насильства.

Курсанти та гостя розробили певний алгоритм дій для осіб, які стали потерпілими чи свідками тиранії в сім’ї. Також поліцейська розповіла про правові наслідки для кривдників.

Обговорили присутні й тему булінгу в навчальних закладах та можливі наслідки цькування.Окремо слухачі виділили тему підліткових суїцидальних настроїв. Тож поліцейська, враховуючи досвід тренерства у програмі психологічної консультативної підтримки правоохоронців за принципом «рівний-рівному», надала практичні рекомендації щодо боротьби зі стресом та розповіла про служби та організації, які допомагають подолати різноманітні кризові ситуації та надають кваліфіковану допомогу тим, хто того потребує.

- Вміння вчасно розпізнати ознаки, що людина перебуває у ситуації підвищеного психологічного тиску та потребує підтримки, може допомогти уникнути фатальних наслідків, - розповідає Марія Зуб. – Тож під час таких зустрічей ми наголошуємо на тому, що у будь-яких кризових ситуаціях (домашнє насильство, булінг чи інші життєві негаразди) не потрібно боятися просити підтримки та звертатися до фахівців.

Житомирські новини