RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 09:59
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

У Житомирі поліцейські та нацгвардійці провели спільні навчання

06.10.2018 10:01

Новини Житомира - 4 жовтня поліцейські роти конвойної служби обласного ГУНП разом з нацгвардійцями відпрацьовували дії під час конвоювання затриманих та взятих під варту осіб у зали судових засідань.

До завдань роти конвойної служби ГУНП в області входить доставка осіб, затриманих та взятих під варту, у судові засідання. Такі ж функції виконують і нацгвардійці, але їх юрисдикція – суди вищої інстанції.

Досвідом своєї роботи та відпрацьованими алгоритмами дій колеги обмінялись під час спільних навчань, що пройшли на базі Апеляційного суду Житомирської області. Тренування включали у себе посадку та висадку осіб до спеціального автомобіля, огляд зали судового засідання та доставку у неї конвойованих, їх обшук.

- Кадровий склад поліції за останні роки значно омолодився і ми багато уваги приділяємо саме навчанню працівників. Система службової підготовки передбачає заняття фактично упродовж всього року, але найбільш ефективними, на мою думку, є саме практичні відпрацювання тих чи інших дій. Обмін досвідом з колегами, тим більш цінний, що наша взаємодія з ними є постійною під час забезпечення публічної безпеки, - прокоментував заступник начальника ГУНП в області Артем Лисогор.

Під час навчань нацгвардійці продемонстрували і методику дій у приміщенні судового засідання під час виникнення надзвичайних ситуацій та для усунення порушень громадського порядку затриманими чи взятими під варту.

Учасники мали можливість обговорити аспекти своєї роботи, а у разі необхідності – і взаємодії у виконанні службових завдань та можливі варіанти вирішення нестандартних ситуацій.

- Мета таких навчань – забезпечити належний рівень професійної підготовки поліцейських та їх психологічної готовності до швидких і правильних рішень у нетипових умовах, - сказав Артем Лисогор.

Житомирські новини