RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:10
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

У Житомирі презентували роботу гуртка «Комп'ютерна графіка»

24.06.2024 16:47

Житомирські новини - Гурток «Комп'ютерна графіка» функціонує у Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді вже близько шести років.

Наразі тут займаються діти молодшої та старшої вікових категорій. Молодша вивчає основи інформаційних технологій з елементами англійської мови, тобто всі програми, в яких працюють діти, – в англійському інтерфейсі.

«До молодшої групи входять діти 5-6 класу. Вони починають навчання з Paint.NET та Adobe Animate, яка призначена для створення анімацій. Заняття націлені на малювання, адже у подальшому для створення персонажів та оточення потрібні такі навички. Старша група, окрім Adobe Animate, працює ще й з Adobe Photoshop та Adobe Illustrator. Це діти 7-11 класів, але інколи сюди приходять і студенти», – говорить керівниця гуртка «Комп'ютерна графіка і основи інформаційних технологій з елементами англійської мови» Галина Шостачук. – Найскладніше у створенні анімації – графіка. Але дітям легко «переключитися» з Adobe Animator до Adobe Illustrator, оскільки вони мають схожий інтерфейс. Вже вміють працювати з растровою графікою у фотошопі і з векторною – в ілюстраторі.

Давид Мартіросов завершує роботу над мультиком про підводний світ. На екрані – Чорне море, медузи й акули.

«Відвідую гурток близько року. Пів року тому почав створювати анімаційні мультфільми. Раніше були гіфки у фотошопі та малюнки в ілюстраторі. Дуже хотів би створити власний мультик про роботів чи тварин», – каже хлопець.

Шістнадцятирічна Ольга Бражевська – переможниця Міського конкурсу комп'ютерних програм. Гурток відвідує вже два роки. Каже, що спочатку було важко працювати з новими програмами, але якщо набити руку, все робиться швидко.

«Навчилася створювати програми, анімації, редагувати фотографії... Я творча людина, тому мені подобається цим займатися, особливо анімаціями. Також люблю деформувати різні зображення. В майбутньому думаю пов'язати з цим свою професію – стати UI/UX дизайнером або програмістом».

Одинадцятирічна Анна Хоменко має надію, що гурток стане початком чогось більшого у майбутньому: «Думаю, якщо буду продовжувати цим займатися, вийде щось хороше. Восени, коли почала тут навчатися, подобалося малювати у Paint.NET, але анімації виявилися цікавішими, ніж просто малювання».

Житомирські новини