RSS
Субота, 20 липня 2024, 08:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

У Житомирі провели навчання для енергоменеджерів бюджетних закладів громади

13.06.2024 11:13

Новини Житомира - В межах проведення «Європейського тижня сталої енергії» в Житомирській міській територіальній громаді 12 червня провели навчання «Енергетична безпека: пошук альтернативних рішень» для енергоменеджерів закладів освіти, культури та охорони здоров’я громади.

На що звертати увагу при виборі та експлуатації бензинових та дизельних генераторів, а також про інші важливі питання організації резервного електроживлення, розповів головний енергетик одного підприємств Євген Іванченко.

Заступники директорів та завідуючі господарством бюджетних закладів отримали відповіді на питання щодо конкретних ситуацій, які виникають при експлуатації резервних джерел живлення в закладах.

Потому присутнім представили загальні питання електроенергетики, досвід впровадження та перспективи розвитку відновлюваних джерел енергії (сонячних електростанцій, теплових насосів) в Житомирській міській територіальній громаді, зокрема про встановлення сонячних електростанцій на дахах будівель міських лікарень у 2024 році.

Фінал заходу — відзначення кращих енергоменеджерів бюджетних закладів за ефективне використання теплової енергії, ведення енергетичного енергомоніторингу та подарунки від партнерів Житомира – проєкту «Угоди мерів-Схід», АЕМУ та проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» (GIZ)

«Я дякую за щоденну роботу з дотримання комфортних умов у закладах та за зусилля, докладені в ефективне використання енергії», — директорка департаменту економічного розвитку Вікторія Сичова.

«Щорічні «Дні сталої енергії» – одне із зобов’язань Житомира в межах «Угоди мерів», учасником якої Житомир є з 2012 року. Проведенням «Днів сталої енергії» ми підкреслюємо важливість відповідального виробництва та споживання енергії для дітей, учнів, студентів, голів ОСББ та інших зацікавлених сторін для спільного пошуку рішень у сфері енергоефективності та сталого розвитку. Хочу подякувати нашим партнерам, які постійно підтримують нашу громаду, зокрема при проведенні даного заходу. Це проєкт «Угода мерів - Схід», Асоціація «Енергоефективні міста України» (АЕМУ) та проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою (GIZ) за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Швейцарії», — заступник міського голови Олександр Шевчук.

Житомирські новини