RSS
Неділя, 16 червня 2024, 08:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

У Житомирі робоча група розглянула аналітичний звіт навколишнього природного середовища громади

24.05.2024 15:21

Новини Житомира - В межах розробки Екологічної стратегії Житомирської міської територіальної громади 23 травня 2024 року відбулось друге засідання Робочої групи з розроблення даного стратегічного документу, до складу якої входять ключові підрозділи Житомирської міської ради, представників громадськості, депутатського сектору та GIZ.

Під час роботи Експертами представлено проєкт аналітичного звіту «Оцінка поточного стану навколишнього природного середовища Житомирської міської територіальної громади», який сформовано на підставі аналізу зібраних даних підприємств, установ, організацій, статистики та напрацювань фокус-груп у роботі яких приймали участь представники громадськості, науки, бізнесу, органів місцевого самоврядування, контролюючих органів виконавчої влади та інших стейкхолдерівгромади.

Експерти висвітили та обговорили з учасниками Робочої групи ключові проблеми за кожним з природоохороних секторів: управління водними ресурсами, атмосферного повітря, управління відходами, озеленення, ПЗФ, біорізноманіття, земельні ресурси.

Окрему увагу приділили проблемам, які були визначені мешканцями під час онлайн опитування, що проводилось протягом квітня-травня 2024 року.

Визначені проблемні питання будуть враховані при формулювання цілей, завдань та переліку заходів екологічної Стратегії.

«Наступним кроком у розробленні Екологічної Стратегії є висвітлення та обговорення результатів першого етапу роботи (напрацювань) з мешканцями Житомирської ТГ, яке відбудеться у червні 2024 року. До участі у заході буде запрошено всіх бажаючих. Анонс заходу буде опубліковано окремо. Після врахування коментарів та зауважень, отриманих під час обговорення, буде сформовано фінальну редакцію звіту», — зазначила Поліна Мурашевська, начальник відділу екології та природних ресурсів Житомирської міської ради

Організатором заходу є Житомирська міська рада в межах розробки Екологічної стратегії Житомирської міської територіальної громади за підтримки проєкту«Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für InternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини і Швейцарії.

Житомирські новини