RSS
Неділя, 16 червня 2024, 09:46
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

У Житомирі стартує проєкт підтримки представниць родин військових, ветеранів та загиблих

24.05.2024 22:46

Новини Житомира - Проєкт безоплатної психологічної допомоги жінкам, представницям родин ветеранів бойових дій, військовослужбовців, які виконують бойові завдання, та родин загиблих представили для служб, військових частин, управлінь, які працюють із сім’ями військових.

«Щоб допомогти людям пережити кризу, ми будемо створювати маленькі групи підтримки, в яких одні люди допомагають іншим (People to people organizations - люди для людей). Тому ми створюємо 3 групи для жінок, з якими будемо працювати: для тих, хто очікує на повернення партнера, чоловіка, брата, сина, хлопця; тих, представниць родин захисників, ветеранів, в яких близькі повернулися із зони бойових дій та третя група — для жінок, які переживають втрату»,— розповідає Вікторія Яремчук, соціальна фахівчиня простору «Вільна».

В групах — не більше семи жінок. Вони матимуть 8 групових занять упродовж двох місяців. Якщо буде необхідність в особистій роботі з психологом – запропонують терапію.

«Групи підтримки є чудовим місцем для пошуку психологічного комфорту, заохочення та прийняття себе іншими. Коли жінка приходить у нашу групу, вона розуміє, що не одна. Отримує інформацію, що таке бойова травма, ПТСР, стрес, як можна поводитися з людиною, яка отримала бойову травму. Ми вчимо людей попереджати свої стани. Пропонуємо техніки «Арттерапії», «Кризової арттерапії», які зарекомендували себе як одні з найкращих в кризових станах», — розповідає психологиня проєкту Алла Буніс.

Заняття групової підтримки будуть проходити у центрі міста, в просторі для дівчат та жінок «Вільна», що знаходиться за адресою: вул.Київська, 19/2. Якщо Ви чи Ваші близькі потребують допомоги – телефонуйте за номером +380984401272 та безоплатно долучайтесь до цього проєкту.

Житомирські новини