RSS
Неділя, 16 червня 2024, 09:38
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

У Житомирі в постійному користуванні релігійних громад УПЦ перебуває вісім земельних ділянок

10.05.2023 09:02

Новини Житомира - Вісім земельних ділянок були передані в користування релігійним громадам УПЦ Житомирською міською радою з 2011 по 2018 роки. Про це йдеться у відповіді заступника Житомирського міського голови Світлани Ольшанської на запит Суспільного на отримання публічної інформації.

У відповіді, зокрема, йдеться, що на цих восьми земельних ділянках, які були надані рішенням міськради в постійне користування, знаходяться релігійні споруди громад Української православної церкви. Площа ділянок різна – від 0,03 до 0,9 гектара. Земельні ділянки в постійне користування надавалися:

Крошенській Свято-Покровській парафії по вулиці Покровська, 98;
Житомирській єпархії УПЦ по вулиці Перемоги, 17 та 74, по вулиці Подільська,9 та Пушкінська, 34;
Свято-Преображенському собору по вулиці Перемоги, 14;
Парафії Святої Рівноапостольної Ольги УПЦ по Київському шосе, 39;
Українській православній Свято-Покровській церкві в селі Вереси.

У відповіді на запит Суспільного начальник управління культури та туризму Житомирської ОВА Анатолій Душко поінформував, що станом на 17 квітня 2023 року на Житомирщині налічувалося 616 релігійних організацій Української православної церкви.

Житомирські новини