RSS
Субота, 20 квітня 2024, 07:08
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

У Житомирі відбулась конференція Європейського молодіжного парламенту

14.04.2019 12:21

Новини Житомира - 5-7 квітня в місті Житомир в рамках гранту міського голови для обдарованої молоді відбулася конференція Європейського молодіжного парламенту.

Європейський молодіжний парламент (ЄМП) – це унікальний освітній проект, який об’єднує 42 національних осередків у країнах Європи. Як мережа незалежних асоціацій, ЄМП діє у 40 європейських країнах та організовує до 600 заходів щороку.

Тема конференції стала «Інновації в демократії: виклики та можливості». Вона охопила соціальні, політичні, екологічні та технологічні питання розвитку суспільства і демократії. До дискусії було залучено 70 учасників, включаючи школярів та вчителів Житомирщини та інших куточків України , а також модераторів із різних держав Європи (Латвія, Білорусь).

Формат заходу полягав в моделюванні роботи комітетів Європейського Парламенту, кожен з яких розглядає соціальні, екологічні, політичні і технологічні глобальні питання та проблеми. Конференція складалася з трьох частин: побудова команди, робота в комітетах, Генеральна Асамблея.

Упродовж конференції учасники змогли обговорити нагальні проблеми в області демократії, розробити проекти рішень у вигляді резолюцій та представити їх на парламентському засіданні. Унікальною частиною заходу став тренінг для вчителів із різних шкіл Житомира. Європейський молодіжний парламент ознайомив вчителів з особливостями неформальної освіти та поділився власним досвідом роботи в цій сфері.

Цілями заходу були:

- виховання української молоді на демократичних цінностях та ідеалах;

- вироблення форм і методів участі активної молоді у розвитку громадянського суспільства створення умов для інтелектуального самовдосконалення;

- участь у формуванні позитивного іміджу України та, зокрема, Житомирщини на міжнародному рівні;

Під час конференції учасники змогли не лише вдосконалити рівень своєї англійської мови, а й отримати навички публічних виступів, політичних дебатів, конфлікт-менеджменту та роботи в команді.

Житомирські новини