RSS
Субота, 20 липня 2024, 10:52
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

У Житомирі відбулась зустріч з кандидатами на вступ до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

26.06.2024 20:02

Новини Житомира - 26 червня в Головному управлінні ДСНС України в області відбулась зустріч проректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Івана Мовчана із кандидатами на вступ.


Під час заходу майбутнім курсантам детально розповіли про особливості вступної кампанії 2024 року, а також про освітні програми, за якими вони зможуть здобути фах у сфері цивільного захисту. Також проректор наголосив всім абітурієнтам на високих вимогах щодо стану здоров'я, рівня фізичної та психологічної готовності кандидатів.


Крім того, присутнім повідомили про відкриття ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання. “Ліцеї МВС – це унікальні для нашої держави навчальні заклади, аналогів яким в історії незалежної України ще не було.

Загалом з нового навчального року в Україні розпочнуть свою роботу перші чотири ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС. Ці навчальні заклади дадуть можливість дітям Захисників здобути якісну освіту, психологічну та емоційну підтримку, а також розкрити свій потенціал, зростаючи сильними та відповідальними громадянами” — зазначив проректор ЛДУБЖД Іван Мовчан.


В свою чергу керівник відділу кадрів Головного управління Людмила Павлюк наголосила на тому, що здобуваючи освіту у ЛДУБЖД, курсант з першого курсу автоматично починає проходити службу в ДСНС.


Кожен охочий мав можливість поставити запитання представникам університету та отримати вичерпну відповідь. Усім вступникам успішної здачі іспитів. І нехай їх мрія про майбутню професію стане реалізована.

Житомирські новини