RSS
Субота, 12 жовтня 2024, 14:50
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО

Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО, заявив, що Україна є пріоритетом для останнього....

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

У Житомирі відбулися майстеркласи та консультації для батьків «Інклюзивні практики ІРЦ Житомира»

13.09.2024 16:39

У Житомирі пройшов захід, присвячений підтримці дітей з особливими освітніми потребами. Три Інклюзивно-ресурсні центри (ІРЦ) нашого міста організували серію майстер-класів і консультацій для батьків.

Мета — підвищення обізнаності батьків і педагогів щодо можливостей інклюзивного навчання та підтримки дітей з особливими освітніми потребами.

Батьки могли відвідати майстер-класи вчителів-логопедів, який зосереджені на розвитку мовлення та дрібної моторики дітей; майстер-класи від вчителів-реабілітологів, присвячені розвитку нейропсихологічних функцій, моторики та стимуляції мозкової активності за допомогою спеціальних вправ.

Практичні психологи провели заняття, спрямовані на емоційну стабільність, розвиток уваги, пам'яті та мислення. Вчителі-дефектологи приділили увагу темі емоційної стабільності як запоруці психічного здоров'я. Усе це — не тільки для дітей, а й для батьків, щоб вони могли ефективно підтримувати своїх дітей вдома.

Алла Шовтюк, директорка КУ «Другий інклюзивно-ресурсний центр» міста Житомира, розповіла:

«Ми прагнемо допомогти батькам краще зрозуміти потреби їхніх дітей та надати їм інструменти для підтримки в освітньому процесі. Інклюзія — це не лише про доступність до навчання, але й про створення комфортних умов для розвитку дитини в суспільстві. Під час майстер-класів та консультацій ми детально пояснюємо, як працюють інклюзивні методики та які ресурси є доступними для батьків і педагогів у нашому центрі».

Людмила Назарчук, учасниця майстер-класу поділилася своїм досвідом: "Мені дуже приємно бути тут сьогодні. Мій син адаптувався з першої ж секунди, як тільки ми зайшли до центру. Атмосфера надзвичайно привітна, що одразу налаштовує дітей на позитивний лад. Логопед одразу зуміла знайти підхід до мого сина. Вона детально пояснила, як будуть проходити заняття, і все було дуже зрозуміло та комфортно".

Житомирські новини