RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 10:02
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Рудь Петр Владимирович - Житомирская область. Политик, бизнесмен, меценат

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

У Житомирі відбувся семінар-тренінг «Інформаційна безпека» для молоді

29.02.2024 11:17

Новини Житомира - У м. Житомир, 28 лютого, в рамках реалізації обласного заходу “Захисти свої права та свободу! Безпека та твоя відповідальність!” відбувся семінар-тренінг та тему «Інформаційна безпека».

 

Організаторами якого стали Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з Управлінням дотримання прав людини Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України.

 

Основна мета заходу – ознайомлення молодих людей з основами комфортного, успішного проживання в соціумі та отримання навичок щодо ефективної взаємодії молоді в суспільстві, систематизації та підвищення рівня знань про права та обов’язки людини, зокрема молоді, підвищення її спроможності щодо кар’єрного та професійного розвитку.

 

Учасники семінару мали нагоду ознайомитись з роботою системи Custodi records в Житомирському районному управлінні поліції ГУНП в Житомирській області. Проєкт “Custody Records” становити собою інноваційну систему, яка забезпечує фіксацію всіх процедур, що відбуваються з затриманими особами, тим самим захищаючи їх від неправомірних дій з боку поліції та водночас убезпечуючи правоохоронців від необґрунтованих звинувачень. Додатково, молоді люди відвідали ізолятор тимчасового тримання, що дозволило їм краще зрозуміти важливість правових процесів і заходів безпеки.

 

Цей захід став важливим кроком у зміцненні правової освіти та сприянні формуванню відповідальної громадянської позиції серед молоді Житомира, демонструючи важливість інформаційної безпеки та правової обізнаності у сучасному світі.

Житомирські новини