RSS
Неділя, 16 червня 2024, 07:57
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

У Житомирі відбувся тренінг «Школа подружнього життя»

24.05.2024 22:28

Новини Житомира - У Житомирі, в рамках заходу «Ти і твій вибір», Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з Поліським Національним Університетом було проведено тренінг «Школа подружнього життя». Захід відбувся за підтримки місцевих організацій та мав на меті підвищити обізнаність молоді про важливість здорових стосунків.

 

Тренінг проводили досвідчені фахівці у сфері сімейної психології: тренерка Школи подружнього життя, керівник Житомирського обласного відділення Української асоціації сімейних психологів Тетяна Можаровська та психолог, психотерапевт, виконувачка обов’язків завідувача кафедри психології Поліського національного університету Алла Литвинчук.

 

Під час тренінгу учасники обговорювали ключові питання, пов’язані з коханням та закоханістю, відносинами між партнерами, їх протилежностями та відповідністю. Однією з основних тем була проблема токсичних відносин: як їх виявити та уникнути. Також учасники визначали для себе особистісні цінності у відносинах та обговорювали важливість власних кордонів.

 

Однією з інтерактивних частин тренінгу була гра «Як розпорядитися власним життям», яка допомогла учасникам зрозуміти, як робити правильний вибір у життєвих ситуаціях. Ця гра сприяла розвитку навичок прийняття рішень та саморефлексії.

 

На завершення тренінгу, учасники обговорили тему «Життєвий вибір» та розробили особистий гайд по здоровим стосункам. Цей гайд включав рекомендації щодо підтримання гармонійних відносин та уникнення конфліктів.

Житомирські новини