RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:14
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

У Житомирі відкриють кімнату терапії

27.06.2024 19:23

Новини Житомира - Тут допомагатимуть відновитися людям, що мають постравматичні стресові розлади, спричинені війною.

Такий простір облаштують у Прозорому, де працює служба соціальної підтримки захисників і захисниць.


Йдеться про ще один спільний проєкт Житомирського центру соціальних служб міської ради та очільниці освітньо-благодійного товариства «Серце для України" Катаріни Бауер.

Перелік матеріалів та обладнання, необхідних для облаштування кімнати терапії, склали спільно з пані Катаріною. У ньому — предмети для проведення технік релаксації, майстер-класів, арттерапії та ін.

"Психологічна допомога — це не тільки індивідуальне спілкування, а й створення комфортних умов для відновлення. Важливо, щоб соціально- психологічна підтримка дітей і дорослих, що мають втрати чи проблеми зі здоров'ям; пов'язані з війною, була якісною. Тут працюватимуть з військовими, які повертаються з війни, сім'ями ВПО. З людьми, що мають важку посттравматику", — каже Ольга Юрченко, директорка центру соціальних служб міської ради.

Інвентар для кімнати закуплять незабаром. Катаріна Бауер вже надала для цього фінансову підтримку — 85 тис грн. І це, каже благодійниця, тільки перший крок...

Житомирські новини