RSS
П'ятниця, 23 січня 2026, 01:38
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 22 січня, у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди Дня Соборності України — дня, що символізує єдність українських земель і незламність держави перед викликами історії та сучасності.  
Сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять українських героїв – захисників Донецького аеропорту. Меморіальні заходи відбулися і у Житомирі, до яких долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники ДШВ ЗС України, Житомирської обласної ради та міської влади, структурних підрозділів Житомирської ОВА, громадськість та медіа.
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

У Житомирі виявили ще одну колаборантку, яка публічно виступала на підтримку російської агресії

10.04.2022 10:07

Новини Житомира - 9 квітня слідчі Житомирського райуправління спільно зі співробітниками УСБУ в області провели санкціонований обшук за місцем проживання жительки обласного центру. Жінка підозрюється у причетності до публічного заперечення через соціальні мережі збройної агресії російської федерації відносно України. Тривають слідчі дії.

Кримінальне провадження за фактом публічного поширення в одній з соціальних мереж тверджень про підтримку дій російського агресора в Україні було відкрите наприкінці березня.

9 квітня слідчі Житомирського райуправління поліції спільно з оперативними співробітниками УСБУ в області провели за місцем проживання фігурантки провадження обшук та вилучили низку речей, що можуть документально підтвердити протиправну діяльність. Зокрема, виявлено телефон, комп’ютерну техніку та інші свідчення.

Усе це буде направлено для проведення відповідних експертних досліджень. Саму жінку нині доставлено до райуправління для надання відповідних пояснень.

Досудове розслідування проводиться за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Загалом, як повідомив начальник Головного управління Нацполіції в області Олег Трачук, за період з 24 лютого дізнавачі ГУНП Житомирщини розпочали та розслідують 18 кримінальних проваджень за цією статтею. У двох випадках обвинувачення уже направлені до суду, в одному провадженні – особі оголошено про підозру, в інших – ще тривають експертні дослідження.

Житомирські новини
Теги: