RSS
Понеділок, 13 квітня 2026, 19:03
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 06 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Коростені.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко взяв участь у підсумковому всеукраїнському семінарі Національного олімпійського комітету України, під час якого підбито підсумки діяльності регіональних відділень за 2025 рік.
Як повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, наразі така група створена в АТ «Житомиробленерго» — її бійці несуть бойові чергування та виконують завдання із захисту неба над регіоном.
Офіцера 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗСУ Віктора Скоківського нагороджено нагрудним знаком «Срібний хрест». Відзнаку вручив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський за особисту мужність і відданість справі під час захисту України.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

У Житомирі військовим передали два позашляховики та дрон, придбані за зібрані на аукціоні кошти

03.08.2023 14:18

Новини Житомира - Дві автівки передали військовим 190-го навчального центру. Незабаром вони допомагатимуть захисникам виборювати Перемогу на передовій.

Потужний дрон для виконання бойових завдань отримала 115-та бригада ТрО. Він працюватиме на Куп’янському напрямку, а потім – на північному кордоні.
Автівки та обладнання для військових придбали за кошти, зібрані під час проведення у Житомирі аукціону. 10 липня на благодійному вечорі, де були представлені прапор із підписом Валерія Залужного, джавелін, боксерська рукавиця з підписом Віталія Кличка та інші лоти, зібрали 1 млн 244 тисячі грн.
ГО «Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії», яка організувала цей захід, від початку війни передала вже 800 автівок для ЗСУ.
«Хочу подякувати благодійникам за важливий проєкт та бізнесу за щире бажання допомогти захисникам. Культурний фронт потрібен, бо наші митці теж працюють на Перемогу», - каже міський голова Сергій Сухомлин.
Автівки якісні, перевірені на СТО і готові до виконання бойових завдань: їх пофарбували, зробили ТО. Андрій Дяченко, начальник управління безпілотних систем 190-го навчального центру, каже: цими позашляховиками будуть забезпечені підрозділи, які виконуватимуть завдання на фронті.
«ЗСУ постійно потребують ударних безпілотних комплексів та автомобілів, і ми вдячні волонтерським рухам, місцевій владі та державі за допомогу», - говорить військовий.
Мавік 3Т – безпілотник, який суттєво впливає на бойову операцію, оскільки дозволяє бачити ворожі позиції вночі. Його вартість - 226 тис 289 грн.
«На Куп’янському напрямку, де працюватиме безпілотник, наразі дуже гаряче. Дрони дозволяють врятувати життя солдатів, це – «наші очі вночі», завдяки яким ми можемо вражати ворожі цілі. Дрони - денні та нічні - мають велику цінність. Вдячний всім, хто допоміг», - говорить Юліан Бартков’як, начальник групи цивільно-військового співробітництва 138 ОБ 115-ої бригади ТрО.
Сьогоднішня передача — частина того, що купили на зібрані кошти. Незабаром на фронт поїде і карета швидкої допомоги.

Житомирські новини