RSS
Вівторок, 28 квітня 2026, 17:17
Суспільно-інформаційний ресурс громади
23 квітня у стінах Житомирського обласного краєзнавчого музею відбувся благодійний мистецьких захід «Віра об’єднує серця». Участь у ньому взяв Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній разом з начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком та його заступницею Наталією Арендарчук.
На Житомирщині відбулися пам’ятні заходи до 40-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС — події, яка назавжди змінила хід історії та стала символом мужності й самопожертви. У ці дні громада області об’єдналася, щоб вшанувати тих, хто першим став на захист світу від невидимої небезпеки.
Житомирську область із робочим візитом відвідав Предстоятель Православної Церкви України — Епіфаній. У межах поїздки Блаженнійший Митрополит провів богослужіння та здійснив низку важливих зустрічей.
Нагадуємо, що 03 квітня ворог цинічно завдав удару по житловому району в Коростені. Відразу після атаки розпочалася ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Обласна військова адміністрація спільно з міською владою скоординували зусилля комунальних служб, рятувальників, підприємств, волонтерів і благодійних організацій з усієї області.
іменинники

Політичний лідер, громадський діяч, науковець

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

У Житомирі за матеріалами СБУ до 15 років тюрми засуджено зрадника - ексспівробітника Національного космічного агентства

22.08.2023 10:09

Новини Житомира - Завдяки доказовій базі Служби безпеки засуджено уродженця Житомира-експідполковника Національного космічного агентства, який сприяв державі-агресору у встановленні контролю над Національним центром управління та випробувань космічних засобів (АР Крим).

За наявними оперативними даними, зрадник досі продовжує забезпечувати ворога розвідувальною інформацією – у складі повітряно-космічних сил рф допомагає здійснювати космічну розвідку і контроль за важливими об’єктами на території України.

За матеріалами СБУ Корольовський районний суд м.Житомира призначив йому 15 років ув’язнення. Оскільки злочинець переховується у тимчасово окупованому Криму, початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня його затримання.

Слідством встановлено, що зловмисником є 48-річний уродженець Житомира-колишній інженер структурного підрозділу одного з центрів НКА, який здійснював управління польотами космічних апаратів.

Після анексії росією частини території України у 2014 році підполковник не виконав наказ українського командування про передислокацію, залишився у тимчасово окупованому Криму та сприяв передачі усієї документації і обладнання Центру «на баланс» зс рф.

За це зловмисника залишили на його ж посаді на захопленому об’єкті, згодом розпочав військову службу у збройному формуванні країни-агресора – у повітряно-космічних силах.

Для цього він набув російського громадянства та приніс присягу на вірність державі-агресору.

На підставі зібраних СБУ доказів суд визнав фігуранта справи винним за ч.1 ст.111 (державна зрада) та ч.1 ст.408 (дезертирство) Кримінального кодексу України.

Наказом Міністерства оборони України його позбавлено військового звання у дисциплінарному порядку та звільнено з військової служби.

Постановою слідчого СБУ зловмисника оголошено у розшук.

Документування державного зрадника проводили співробітники Управління СБ України в Житомирській області.

Обвинувачення у суді підтримувала Житомирська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону.

Житомирські новини
Теги: