RSS
Неділя, 16 червня 2024, 08:27
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

У Житомирі закладено капсулу на місці будівництва нових будинків сімейного типу для великих родин ВПО

03.06.2024 10:18

Новини Житомира - Цими вихідними на Житомирщині перебувала делегація з Естонії. Так, в межах візиту до Житомирщини наші естонські партнери спільно з начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком заклали «наріжний камінь» та пам’ятну капсулу на місці будівництва нових будинків сімейного типу для великих родин, які покинули свій дім через агресію росії.

Естонія вирішила масштабувати проєкт Фундації Олени Зеленської «Адреса дитинства» на Житомирщині.

Завдяки плідній співпраці Естонського уряду, Житомирської обласної військової адміністрації та громади міста Житомир ще три великі сім’ї невдовзі отримають нові сучасні будинки. Цей проєкт дозволить створити для них гарні та безпечні умови, нові оселі відповідатимуть реаліям сьогодення та матимуть власні укриття.

«Сьогодні під час урочистого початку будівництва міністр закордонних справ Республіки Естонія Маргус Цахкна та виконавчий директора Естонського центру з міжнародного розвитку Клен Яратс пообіцяли дітям та батькам двох дитячих будинків сімейного типу, що евакуювалися на Житомирщину з Херсонської області, що це Різдво вони зможуть зустріти в нових оселях. Як свідчить досвід реалізації наших спільних проєктів з естонськими партнерами – вони дотримуються свого слова», — зазначив Віталій Бунечко.

На місці майбутніх осель діти, батьки та почесні гості заклали капсулу пам’яті з побажаннями та дитячими малюнками.

«Впевнений, що незабаром в нових будинках буде лунати дитячий сміх та сяяти посмішки. Малеча повернеться до звичного життя та зможе позбутися травматичних спогадів цієї війни. А капсулу відкриють наші нащадки, які будуть жити у вільній та квітучій Україні та зможуть відчути цю історію особисто», — підкреслив очільник області.

Житомирські новини