RSS
Четвер, 7 грудня 2023, 09:13
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
іменинники

Форест Сергій Володимирович - Житомирська область, громадський діяч, журналіст, бізнесмен

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

У Житомирі засудили «підполковника», начальника штабу підрозділу «кольчуга» так званої «днр»

22.09.2023 11:41

Новини Житомира - Прокурори Житомирської обласної прокуратури у суді довели вину уродженця міста Києва, якому інкримінували участь у діяльності терористичної організації та не передбачених законом збройних формуваннях (ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).


Його заочно засуджено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна.


Прокурори у суді довели, що уродженець міста Києва, колишній військовослужбовець Нацгвардії України, у 2014 році вступив до «гвардійської оперативно-тактичної групи «кольчуга» 1-го армійського корпусу міноборони терористичної організації «днр».


У складі незаконного збройного формування бойовик брав активну участь у протистоянні українським правоохоронцям та військовослужбовцям. Згодом дослужився до посади начальника штабу-першого заступника командира підрозділу у псевдовійськовому званні «підполковник».


Перебуваючи на командній посаді, віддавав злочинні накази своїм підлеглим чинити збройний опір бійцям Збройних Сил України, займався забезпеченням ворожих підрозділів озброєнням, відповідав за їх технічне оснащення.


Доказами його злочинної діяльності також є численні інтерв’ю російським змі, у яких він висловлює рішучість воювати на стороні країни-агресора. Зокрема, бойовик вихваляється, що стріляє добре, у відпустку не хоче та проголошує гасло «слава днр!».


Наразі засудженого оголошено у розшук.


У зв’язку з перебуванням засудженого на тимчасово окупованій території України, строк відбування покарання буде рахуватися з дня його затримання.


Спеціальне досудове розслідування здійснювало Управління СБУ в Житомирській області.

Житомирські новини